Вітаємо завідувача кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами з отриманням вченого звання професора!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» к.пед.н., завідувачу кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Корогод Наталії Петрівні присвоєно вчене звання професора кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами.

Наталія Петрівна, колектив кафедри щиро вітає Вас із цим значним досягненням, яке зміцнило науковий потенціал кафедри та є результатом Вашої цілеспрямованої, наполегливої багаторічної наукової та педагогічної праці. Нехай це досягнення додасть Вам життєвих сил для нових звершень, а всі труднощі у Вашій діяльності будуть подолані.

Бажаємо Вам творчої наснаги, невичерпної енергії та натхнення, міцного здоров’я та оптимізму!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами