Інформація з бібліотеки
Шановні колеги!
Відділ галузевих фондів наукової бібліотеки УДУНТ (ІПБТ) пропонує вашій увазі рекомендаційний бібліографічний покажчик «Академік Олександр Чекмарьов – людина сродної праці», укладений до 120-річчя від дня народження видатного вченого-металурга Олександра Петровича Чекмарьова, який металургійна спільнота відзначала у вересні 2022 року.
Автором-укладачем покажчика є кандидат технических наук, доцент кафедри менеджменту ІПБТ Микола Андрійович Мироненко, за освітою інженер металург, випускник кафедри ОМТ. Більше року кропіткої праці знадобилося автору для збору матеріалу та укладання покажчика.
Співробітники бібліотеки виражають велику вдячність автору за його важливу працю.
Микола Андрійович Мироненко
Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та всіх зацікавлених до ознайомлення з бібліографічним покажчиком. За посиланням https://www.libr.dp.ua/?do=fullkr&book=735
Академік Олександр Чекмарьов – людина сродної праці:
рекомендаційний біобібліографічний покажчик:
до 120-ліття від дня народження академіка
Олександра Петровича Чекмарьова
Академік Олександр Чекмарьов – людина сродної праці : рекоменд. біобібліограф. покажчик : До 120- ліття від дня народження академіка Олександра Петровича Чекмарьова / Дніпропетр. управління культури, націонал. і релігій облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія; [авт.-упоряд. М. А. Мироненко, ред. І. С. Голуб]. – Дніпро : ДОУНБ, 2022. – 86 с. (Серія «Вчені Дніпропетровщини»; вип. 7).
Рекомендаційний біобібліографічний покажчик «Академік Олександр Чекмарьов – людина сродної праці» присвячено 120-річчю від дня народження видатного вченого-металурга, доктора технічних наук, професора, академіка двох академій, засновника української школи вчених-металургів у галузі прокатного виробництва, лауреата Державних премій Олександра Петровича Чекмарьова. Видання містить нарис і спогади про життя та діяльність О. П. Чекмарьова, а також бібліографію його праць і публікацій про нього. Бібліографія згрупована за розділами та прямою хронологією, що дає можливість прослідкувати життєвий і творчий шлях вченого. Доповнена іменним покажчиком. Бібліографія не претендує на абсолютну повноту, оскільки це – перша спроба її упорядкування, проте вона може стати основою для подальшого дослідження наукової та громадської діяльності вченого-металурга. Покажчик розрахований на дослідників історії науки на Придніпров’ї та загалом в Україні, краєзнавців і всіх, кого цікавить діяльність видатних людей нашого краю.
Інформаційні повідомлення