Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Пишаємося успіхами наших спортсменів! News icon

Незважаючи на той факт, що російська агресія порушила життя в нашій державі у всіх напрямках, спортсмени України і нашого Інституту промислових і бізнес технологій УДУНТ продовжують активну участь у змаганнях у складах збірної України з різних видів спорту. Наші студенти, у складі збірної з бадмінтону Данило Боснюк, Євгенія Паксютова, Данило Шевченко, з вільної боротьби Іван Семенов, з академічної греблі Денис Дьяченко, з легкої атлетики Ілля Кунін, Антон Копитько, Валентина Кисленко, Олександр Попко, Михайло Скременський успішно виступили у низці кількох міжнародних та національних змагань! Так Дьяченко Денис (група МН01-19) 19 липня у Польщі (м. Познань) завоював ІІ місце на Кубку Світу з академічної веслуванні.

          Дуже вдало студенти та випускники ЗВО виступили на Дефлімпійських іграх в Бразілії в м.Кашіас-ду-Сул. Чемпіонами Дефлімпійських ігор з тхеквондо стали Марина Губанова і Катерина Масло, золото в командному куміте і срібну медаль у вазі до 60 кг завоював В’ячеслав Новіков. Студенти –  Микола Пантюшін отримав золото в командному куміте і срібло у вазі (+84 кг), Марія Леванович бронзу в особистих змаганнях. Золоту нагороду в естафеті 4х200 м з плавання завоював Артем Карніш. Випускники академії легкоатлети Юлія Шаповал отримала два золота в естафетах (4х100 и і 4х400 м), а також срібло у бігу на 100 м з бар’єрами, Володимир Данильченко золото у потрійному стрибку. У змаганнях з баскетболу у чоловіків 4 золота, це Олександр Фоменко, Андрій Раус, Олександр Діденко та Олександр Леванович!

          В цілому наші випускники і студенти внесли вагомий вклад в загальнокомандну перемогу Дефлімпійської збірної України на цих змаганнях підсумку випускники та студенти нашого інституту завоювали 16  нагород , з них дванадцять золотих, три срібних і одну бронзову медалі!

          Кафедра фізичної культури та спорту поздоровляє студентів і випускників інституту  з високими спортивними досягненнями і бажає подальших успіхів.

          Спортсменів-абітурієнтів щиро запрошуємо на навчання в наш інститут, який має широкий перелік технічних, економічних і гуманітарних професій за різними спеціальностями та допомагає спортивному вдосконаленню студентів!

 

Завідувач кафедри фізичної культури і спорта

Інституту промислових і бізнес технологій

Українського державного університету науки та технологій

 В. Хаджинов

Увага студентів академії!

Друге півріччя 2020-2021 навчального року. Пропонуємо платформу для реалізації ваших практичних і теоретичних знань при отриманні Заліку з предмету "Фізична культура" кафедри фізичного виховання НМетАУ. Код курсу fzkopwd !

https://classroom.google.com/c/MjY5ODc2MDUwMDI0

 

Наукова робота кафедри на висоті!

Витяг з доповіді доцента Чекмарьової Н.Г. на сьогоднішньому засіданні кафедри фізвиховання НМетАУ ....
.... за першу половину навчального року викладачами кафедри видано 16 наукових робіт:
- 1 навчальний посібник
- 2 фаховості роботи, що входять до переліку наукометричних баз України
- 5 міжнародних статей
- 2 статті на Всеукраїнських конференціях
-
1 стаття, яка входить в базу Index Copernicus
- 5 тез доповідей на Всеукраїнських конференціях

У виданні цих робіт брали участь 100% складу викладачів кафедри! Нам є чим пишатися!

Даниил Кравченко - переможець міжнародних змагань! News icon

              Поздоровляємо Данилу Кравченко, студента гр.ТЕ01-19, який став переможцем в Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування "Kharkiv O-Sprint"". Бажаємо йому подальших успіхів!

Всесвітній день студентського спорту! News icon

       20 вересня в усьому світі відзначають День студентського спорту! В один час у всіх містах світу проходить спортивне свято: проводиться масовий флеш-моб, нагороджуються кращі Вузи і кращі студенти.
       У Дніпрі це свято традиційно проводилось на площі перед Палацом студентів в Парку ім.Т.Г.Шевченко. Активну участь у ньому взяли студенти нашої академії. Відмінне проведення флеш-мобу по вистрибуванню із присіду вгору завершилося змаганням з віджимання від підлоги у юнаків та дівчат. Другий рік поспіль чемпіоном міста серед студентів став студент групи МН-17 Олександр  Гаврилюк!
       Тим часом в місті Полтава на спортивній базі Полтавського технічного університету йшло Всеукраїнське свято студентів, де нагороджувалися переможці та призери Універсіади 2018-2019 р.р.  Приємно відзначити відмінний виступ студентів-спортсменів Національної металургійної академії України, якi зайняли підсумкове III місце у Всеукраїнському заліку 14-ої Літньої Універсіади України з нагородженням Почесною грамотою та Кубком!
       Вітаємо нашу академію, кафедру фізичного виховання і спортивний клуб академії з цим успіхом!