UA    RU    EN   
Ім'я користувача
Пароль
Національна металургійна академія України

Документознавства та інформаційної діяльності

Михайлюк Олександр Володимирович, доктор історичних наук photo

Завідувач кафедри: Михайлюк Олександр Володимирович, доктор історичних наук

Контакти:

Адреса пр. Гагаріна 4, 49600

E-mail: doc_info@ukr.net

Телефон: (056) 746-30-87

Альтернативна сторінка: http://nmetau.ucoz.netКафедра готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів. 

Завідувач: доктор історичних наук, професор Михайлюк Олександр Володимирович.

На кафедрі працює 8 співробітників. Кафедра активно займається науково-дослідницькою роботою, бере участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, видає навчальну та наукову літературу, викладачі кафедри публікують свої роботи у провідних вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Кафедрою підготовлено 7 випусків фахівців з документознавства та інформаційної діяльності.

У 2003 р. Національна металургійна академія України першою у Дніпропетровській області розпочала підготовку бакалаврів зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». Підготовку бакалаврів розпочала кафедра історії та документознавства (завідувач доц. В.Т.Британ). В 2008 р. була створена кафедра документознавства та інформаційної діяльності як самостійний підрозділ. В 2014 р. кафедра успішно пройшла акредитацію з підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Кафедру очолює д.і.н., проф. О.В.Михайлюк. У складі кафедри на сьогоднішній день працюють д.і.н., проф. В.М.Заруба, к.і.н., доц. С.В.Савченко, к.філол.н., доц. Л.М.Ткач, к.філол.н., доц. К.А.Прокофьєва, к.пед.н., ст. викл. О.М.Решетілова, ст. викл. Т.О.Бруй, ст. викл. О.В.Іващенко, ст. лаб. Н.В.Твердохліб.

Студенти-документознавці проходять практику у виконкомі міської ради, в облдержадміністрації, інших органах державного управління та місцевого самоврядування, в установах та підприємствах міста та області.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності НметАУ тісно співпрацює з Дніпропетровським транспортно-економічним коледжем та Павлоградським технікумом Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет», в яких ведеться підготовка молодших спеціалістів зі спеціальності «Діловодство». Випускники цих коледжів в своїй більшості, як правило, продовжують навчання в НметАУ.

Науково-дослідна робота кафедри сконцентрована на розробці таких проблем: історичні, герменевтичні та семіотичні аспекти документно-інформаційної діяльності, історико-культурологічні аспекти розвитку суспільства, актуальні проблеми сучасного історичного документознавства та джерелознавства. Ці наукові проблеми отримали висвітлення в публікаціях викладачів кафедри. Викладачі кафедри регулярно беруть участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових конференціях. Наукова діяльність, що проводиться на кафедрі, тісно пов’язана з творчими інтересами студентів. Студенти-документознавці беруть участь у різного рівня конференціях, олімпіадах та конкурсах. Студенти НМетАУ неодноразово займали призові місця в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з докуметознавства та інформаційної діяльності.

 facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Дипломування

Наукові семінари

Акредитація бакалаврів

Дистанційне навчання

Методична література

Акредитація магістрів

Навчально-методичні семінари

Освітнi програми

Конференції кафедри

Напрямки досліджень кафедри

ПРАКТИКА

Вчені записки кафедри

Студентська асоціація документознавців