Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Студентське життя

Головним завданням, що ставить перед собою абітурієнт, є одержання вищої освіти, оволодіння обраною професією. Для вирішення цього завдання на кафедрі створені всі умови. Крім аудиторних занять студенти мають можливість працювати самостійно в комп'ютерних класах і лабораторіях кафедри, бібліотеці академії, брати участь у студентських наукових семінарах, щорічної студентської наукової конференції "Молода академія", виконанні науково-дослідних робіт кафедри.

Однак інтереси наших студентів не обмежуються тільки навчанням. На кафедрі організована команда КВК, що бере участь у конкурсі КВК команд факультету, присвячених Дню енергетика, а також у міжфакультетських і міжвузовських КВК, КАВУНах. Студенти беруть активну участь у конкурсах: "Яš- першокурсник!", "Студентська весна" і ін., відвідують концерти камерного оркестру ім.šГаррі Логвіна "Пори року", які щомісяця проходять в академії за підтримкою благодійної організації "Фонд Віктора Пінчука".

Весело проводити час із однолітками можна не тільки протягом семестру, але і у період канікул. Традиційними є поїздки студентів узимку в Карпати, а влітку - у літній оздоровчо-спортивний табір "Дружба", розташований на березі р. Самара. На природі можна не тільки подихати свіжим повітрям, зайнятися спортом, але і завести нових друзів.Вгору: Навчальний процес