Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

МАЗОРЧУК ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ photo

МАЗОРЧУК ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

Контакти:

E-mail: mazorchukvf@gmail.com

Телефон : (+38056) 37-48-069

Кімната : A-510

МАЗОРЧУК ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ

Публікації на Google академія


З 2009 р. в НМетАУ викладає на посаді доцента дисципліни: «Ливарне виробництво», «Основи наукових досліджень і теорія експерименту», «Проектування ливарних цехів», «Комп'ютерні і інформаційні технології ливарного виробництва». Є куратором групи МЛ-10-2. 
Наукові праці: автор 15 статі опублікованих в спеціальних науково-технічних журналах. Переможець в міжнародних науково-практичних конференціях: ВАТ «Запорожсталь» в 2005 р., 2007 р. «Інтерпайп-2004», «Перспективні технології, матеріали і устаткування в ливарній індустрії» р. Київ 2010 р. У 2010 р. присуджена іменна «Стипендія Токіо Боєки» Київського підприємства «Tokio Boeki Cis Ltd».
Основний напрям наукової діяльності – теплові процеси в прибутковій частині виливка (зливка); розробка складів вогнетривких формувальних сумішей на основі пилоподібних відходів (золи-віднесення Придніпровської теплоелектростанції, пилу газоочищення при виробництві феросплавів і ін.) з ефективнішими теплофізичними властивостями; комп'ютерне моделювання для прогнозування і встановлення зон утворення усадкових дефектів і вплив плаваючої прибуткової вставки на якість литого металу.