Національна металургійна академія України

Ділове листування іноземною мовою

Ділове листування іноземною мовою

(вибіркова дисципліна магістерського рівня)

 

Викладач: Давидова Тетяна Анатоліївна

Контакти викладача: dta007@ukr.net

 

  1. Гнатюк А.А.    КН01-16м
  2. Дудка Р.С.  КН02-16м 
  3. Жолнер В.О.  КН03-16м 
  4. Каніщев І.А.  КН01-16м 
  5. Красношапка Н.С.  КН02-16м 
  6. Кучма М.В.  КН01-16м 
  7. Лисенко Д.В.  КН03-16м 
  8. Лисенко Р.Р.  КН02-16м 
  9. Подольхов М.М.  КН01-16м 
  10. Попов В.К.  КН01-16м 
  11. Пронженко Д.А.  КН02-16м 
  12. Савсюк В.О.  КН02-16м 
  13. Сімоненко Я.В.  КН02-16м 
  14. Сім'яник Р.Р.  КН01-16м 
  15. Бевзюк М.М.  КН04-16м 
  16. Вакуц М.С.  КН04-16м 
  17. Дубровін М.Е.  КН01-16м 

 

 

Викладач: Шаркова Наталія Федорівна

Контакти викладача: nataliia.sharkova@metal.nmetau.edu.ua

 

  1. Кришиленков Я.Ю.  КН04-16м 
  2. Нестерук Д.Г.  КН02-16м 
  3. Пустовойтенко О.С.  КН02-16м 
  4. Романенко П.В.  КН02-16м 
  5. Самуськов О.Д.  КН04-16м 
  6. Сокол О.С.  КН01-16м 
  7. Топчій А.С.  КН01-16м 
  8. Фахіров Ф.П.  КН01-16м 
  9. Цуркан Є.В.  КН01-16м 
  10. Абдуллахі Ахмед Фарах  УП02-16м 
  11. Антипенко Я.Д.  УП02-16м 
  12. Горб І.А.  ІВ01-16м 
  13. Джурко Н.Г.  ІВ01-16м 
  14. Древнов І.Д.  ІВ01-16м 
  15. Дубина А.Е.  УП02-16м 
  16. Дубінін М.Р.  ІВ01-16м 
  17. Ігве Еквутос Доріс  УП02-16м 
  18. Круть В.Є.  УП02-16м 

 

 

Викладач: Кирпита Тамара Володимирівна

Контакти викладача: Tamara_Kyrpyta@i.ua

 

  1. Купріна І.В.  УП02-16м 
  2. Мартинюк І.Г.  УП02-16м 
  3. Мешков А.М.  ІВ01-16м 
  4. Міщенко Г.В.  ІВ01-16м 
  5. Пузь Д.М.  ІВ01-16м 
  6. Сіхаєва Діана  ІВ01-16м 
  7. Сова К.Е.  ІВ01-16м 
  8. Штепура Д.С.  УП02-16м 
  9. Гриценко О.В.  АП01-16м 
  10. Забігай В.В.  ЕП01-16м 
  11. Закарас А.В.  ФК01-16м 
  12. Захаров О.О.  АП01-16м 
  13. Канцедал Я.Д.  ЕП01-16м 
  14. Котляр М.В.  АП01-16м 
  15. Левченко Ю.Є.  ФК01-16м 
  16. Мельник Т.М.  ЕП01-16м 
  17. Мироненко І.О.  ФК01-16м 
  18. Нікітенко  М.В.  ЕП01-16м 

 

 

Викладач: Миргородська Олександра Сергіївна

Контакти викладача: myrgor3188@ukr.net

 

  1. Пеньковська Л.Е.  ЕП01-16м 
  2. Пікуш О.В.  АП01-16м 
  3. Полеонок О.С.  ЕП01-16м 
  4. Федоров  Д.В.  ЕП01-16м 
  5. Шабанов Д.В.  АП01-16м 
  6. Забродська А.А.  МВ01-16м 
  7. Кіріченко І.М.  МВ01-16м 
  8. Людкевич К.С.  МВ01-16м 
  9. Марков А.Ю.  МЕ07-16м
  10. Нортенко О.А.  МЕ07-16м 
  11. Рибкін О.П.  МВ01-16м 
  12. Росточило Р.Ю.  МВ01-16м 
  13. Сьомін Д.І.  СТ01-16м 
  14. Челак Р.В.  МЕ07-16м


Вгору: Дистанційне навчання