VI науково-технічна конференція "Поступ у нафтогазопереробній та нафтохімічній промісловості" м. Львів
![VI науково-технічна конференція "Поступ у нафтогазопереробній та нафтохімічній промісловості" м. Львів](/img/754_news.jpg)
Наука
У період з 25 по 28 квітня 2012 колектив кафедри металургійного палива і відновників брав участь у VI науково-технічної конференції «Поступ у нафтогазопереробній та нафтохімічній промісловості» м. Львів. Особливо варто відзначити виступ доцентів Малого Є.І і Сорокіна Е.Л, асистентів Чемеринського М.С і Ковері А.С, аспірантів Старовойт М.А і Кабак Т.А.