Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Інформація для абітурієнтів

Напрям: Металургія

Факультет: Маталургійних процесів та хімічних технологій 

Кафедра: Теоретичних основ металургійних процесів 

Спеціальність: 136 Металургія (МЕ03)

 

Навчаючись у нас ви отримаєте:

- високоякісне, безкоштовну вищу освіту передового ВУЗу України;

- можливість отримання другої вищої освіти у сфері економіки, управління;

- можливість стажування в найбільших закордонних ВУЗах ;

- гідну, високооплачувану роботу на підприємствах України та зарубіжжя;

- можливість комфортно отримувати знання а також продуктивно організовувати своє дозвілля на базі академії.

         
     Інститут промислових та бізнес технологій  Українського державного університету науки і технологій є одним з найбільших ВНЗ не тільки Дніпропетровщини, а й України та Європи.

     Ваша майбутня спеціальність є компасом чорної металургії, які визначають основні напрями перспективного розвитку та вдосконалення процесів на основі ресурсозбереження, підвищення енергоефективності та поліпшення екології промислово - розвинених регіонів України .

      Наші випускники отримують роботу на металургійних комбінатах, які складають основу дніпропетровської промисловості, в науково-дослідних інститутах, дрібних і середніх фірмах технічного напрямку. Навчання проходить на металургійному факультеті, який є основоположним у академії, на базі кафедри "Теорії металургійних процесів та загальної хімії".

      Приємно додати, що більшості наших випускників пропонують робоче місце ще до закінчення навчання і отримання диплома.

     Навчаючись за даною спеціальністю, студенти мають можливість проходити стажування за кордоном в найбільших вищих навчальних закладах Німеччини, Англії, Польщі, США, Японії та отримати подвійний диплом про вищу освіту а також навчатися далі в аспірантурі нашого і вище згаданих ВУЗів.

     Студенти мають можливість працювати в науково-дослідних лабораторіях, оснащених сучасним обладнанням, користуватися новітньою бібліотекою, Wi-Fi, обчислювальним центром з програмними продуктами з моделювання і дослідження фізико-хімічних процесів. До ваших послуг сучасні світлі і просторі аудиторії, що надають комфортну можливість для здобуття знань. Спортивний комплекс, профілакторій, КВК, безліч курсів і секцій не дадуть Вам нудьгувати в позаурочний час.

     У процесі навчання кожен з Вас може додатково отримати диплом про другу вищу освіту за спеціальностями: "Економіка підприємства", "Фінанси", "Облік і аудит""Економічна кібернетика",  "Менеджмент", "Філологія (Переклад)", "Метрологія, стандартизація та сертифікація".

    Приходьте прямо сьогодні до нас на кафедру, і ми підкажемо як підготувати себе для гарантованого надходження до нас на бюджетне місце, правильно зібрати та оформити документи, необхідні для зарахування на 1-й або 3-й курс нашої академії, дамо можливість отримати потрібну і високооплачувану професію.

 

Телефон: 056-3748210 ; 0562-474442

Інститут промислових та бізнес технологій  Українського державного університету науки і технологій 

Підготовка фахівців  на кафедрі ТОМП здійснується за денною та заочною формами навчання на бюджетній і контрактній основі та забезпечує отримання осітньо-кваліфікаційного рівня:

- бакалавр за освітньою програмою "Технологія та обладнання виробництва металів та сплавів"; 

- магістр за освітньою програмою "Металургійні процеси одерження та обробки металів та сплавів" (1,5 роки)

- магістр за освітньо-науковою програмою "Дослідження процесів і розробка технологій в металургії " (2 роки)

-PhD за освітньо-науковою програмою "136 Металургія" 

 

м. Дніпро, пр. Гагаріна 4, факультет Металургійних процесів та хімічних технологій, кафедра «Теоретичних основ  металургійних процесів», центральний корпус, кім. 436 , 436а

https://nmetau.edu.ua/

 

 


Зображення

image figkon.jpg

image ktmp_3307.jpg