Институт промышленных и бизнес технологий
Украинского государственного университета науки и технологий

Факультет електромеханіки та електрометалургії

Селиверстов Вадим Юрьевич photo

Декан: Селиверстов Вадим Юрьевич

Контакты:

Адрес Факультет електромеханіки та електрометалургії, ННІ ПБТ, пр. Гагаріна, 4, ауд. Б-315, Дніпро, 49600, Україна

E-mail: seliverstovvy@gmail.com

Телефон: +38(056) 746-31-98Факультет "Електромеханіки та електрометалургії" (до 2021р. електрометалургійний факультет) засновано в 1976 р. Першим деканом факультету був Гасик Михайло Іванович. З 1987 по 2003 р. факультет очолював Руднев Олег Миколайович, а починаючи з 2003 р. і по теперішній час факультетом керує Селівьорстов В.Ю.

 

Вітальне слово:

Раді вітати Вас на сторінці факультету електромеханіки та електрометалургії!

Розвиток сучасних технологій дозволяє здійснити найрізноманітніші мрії і плани нинішньому поколінню молодих людей. Проте, будь-які сучасні технологічні процеси немислимі без використання різних металів і сплавів, а також електромеханічних систем та електроприводів.

Підготовку висококваліфікованих фахівців, які незмінно користуються попитом на ринку праці, здатних виплавляти метали і сплави з особливими властивостями у металургійних агрегатах з використанням електричної енергії, одержувати з них унікальні вироби, в тому числі художнє та ювелірне литво, здійснюють профілюючі кафедри нашого факультету. Це ж стосується фахівців для виробничо-технологічної, організаційно-управлінської, проектно-конструкторської та дослідницької діяльності в галузі розробки та обслуговування автоматизованих електроприводів різних видів виробництв.

За роки існування (факультет був заснований у 1976 році) підготовлено більше 8000 фахівців, сформований потужний професорсько-викладацький склад, відповідні наукові школи та всі необхідні складові загального освітнього середовища задля набуття студентами тих компетентностей, які дозволяють майбутнім випускникам зайняти своє достойне місце в суспільстві. Окрім того, навчання на нашому факультеті - це можливість цікаво провести позанавчальний час, знайти нових друзів, однодумців (а може і велике кохання). Ми зробимо все, щоб Ви згадували свої студентські роки одними з найцікавіших та найкращих у Вашому житті.

Ласкаво просимо до нас!Кафедры:

Кафедра електрометалургії ім. акад. М.І.Гасика

Кафедра электрической инженерии

Кафедра ливарного виробництва

Кафедра физической культуры и спорта