Національна металургійна академія України

Кафедра теорії, технології та автоматизації металургійних процесів

Ступак Юрій Олександрович photo

Завідувач кафедри: Ступак Юрій Олександрович

Контакти:

Адреса 49005, Дніпропетровськ, пр. Гагарина, 4

E-mail: see@below

Телефон: (0562) 47-18-87Історія кафедри Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів (ТТАМП) нерозривно пов'язана з історією Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ (див. за посиланням) і Нікопольського факультету НМетАУ (див. за посиланням). За час свого існування кафедрою було підготовлено не одну сотню фахівців, які успішно працюють на підприємствах гірничо-металургійного комплексу в мм. Нікополь, Марганець, Покров, Дніпро а також в інших містах, в т.ч. в далеко за межами України.

Серед традиційних партнерів Нікопольського факультету НМетАУ, який є основним «плацдармом» діяльності кафедри, найбільші підприємства Нікопольщини: Нікопольський завод феросплавів, низка підприємств трубної галузі (Інтерпайп, Сентравіс, Титан-Україна, Трубосталь і багато інших), Покровський і Марганецький ГЗК. Між цими підприємствами і НМетАУ укладені договори про соціальне партнерство, що передбачають підготовку фахівців для потреб підприємств-замовників і науково-технічну підтримку підприємств з боку викладачів кафедри і НМетАУ.

Кафедра пишається своїм професорсько-викладацьким складом, який традиційно представлений докторами та кандидатами наук, які мають солідний науково-педагогічний стаж і досвід роботи на виробництві. Кадровий потенціал кафедри дозволяє забезпечити підготовку кваліфікованих фахівців з широкого спектру напрямків і спеціалізацій. Серед таких напрямків найбільш важливими є «Металургія чорних металів, в т.ч. електрометалургія», «Обробка металів тиском: прокатне виробництво; трубне виробництво; проектування та комп'ютерне забезпечення технологічних процесів», «Металургійне обладнання», «Технологія машинобудування», «Автоматизоване управління технологічними процесами і виробництвами», «Автоматизація виробничих процесів і комп'ютерно-інтегровані технології», «Якість, стандартизація та сертифікація».

Викладачі кафедри використовують в навчальному процесі сучасні технічні засоби і методики навчання (в т.ч. за дистанційною формою). Практично всі дисципліни, що викладаються кафедрою, забезпечені методичними розробками, підручниками і літературою в електронному (цифровому) форматі.


Зміни в розкладі та організації навчального процесу в 2020-2021 навч. році

через карантинні обмеження - в розділі НОВИНИ