Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

16 вересня 2021 року на базі кафедри Технології машинобудування, в рамках проекту «Industry 4.0», у створеній лабораторії «Віртуальне машинобудівне виробництво» було проведено ознайомлювальний семінар зі студентами Дніпропетровського індустріального коледжу та їх викладачами.

В ході семінару співробітники кафедри ознайомили майбутніх абітурієнтів з новітнім обладнанням лабораторії, провели майстер-клас з роботи на лазерному гравері та 3D-принтері. Провели семінар: Індустрія 4.0 - це наступний етап діджіталізаціі виробничих технологій з прискореним впровадженням нових розробок і кібер-фізичних систем, що міняє бізнес-моделі, її концепція застосовується до виробничих процесів у промисловості, але часто її також використовують для виробничих процесів в енергетиці, на транспорті, в інфраструктурі і т.д.

Студенти дуже зацікавились цією темою, деякі проявили бажання індивідуально відвідувати лабораторію в майбутньому. Присутні викладачі коледжу (Мар’єнко Ю.П., Лункіна К.В., Шеремет І.М.) також були приємно здивовані обладнанням та структурою лабораторії і запропонували подальшу співпрацю з кафедрою.

 

Інформаційні повідомлення


Кафедра технології машинобудування