Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Що? Де? Коли?

Міжфакультетська інтелектуальна гра "Що? Де? Коли" серед студентів нашої академії проводиться вже не перший рік Студентським науковим товариством за підтримки Ради студентів НМетАУ. Участь приймають усі факультети академії, кожен з яких представлений командою, яка складається з 6 чоловік. Для того, щоб опинитися у фіналі, команді треба виграти у відбірковому турі (комбінації команд для участі у відбірковому турі визначаються жеребкуванням у Раді студентів). Команда, яка виграє почесне перше місце у цій грі надалі представляє НМетАУ на обласних конкурсах з "Що? Де? Коли".

Гра складається з 4 етапів:
- час на обговорення (10 узагальнених та відносно простих питань, команди відповідають у письмовому вигляді);
- питання командам (по черзі кожній з команд задаються питання і тільки у випадку неправильної відповіді команди-відповідача, інші команди отримують можливість оголосити свій варіант відповіді);
- загадковий ящик (письмова відповідь на загальне питання, опис предмета, який знаходиться в середина ящика);
- від команди - команді (заздалегідь підготовлені питання командам-суперникам, які задаються капітанами команд).

Раз на рік проводиться суперфінал за участі команди викладачів, що надає змогу студентам перевірити та підтвердити свої знання. Не тільки знання мають неоціненне значення для перемоги у цій інтелектуальній грі, але і досвід.

"Що? Де? Коли" - це чудова можливість для студентів навчитися діяти в колективі! Також, гра сприяє розкриттю творчих здібностей студентів, розвитку їх нестандартного мислення та розширенню сфери знань!



Вгору: Щорічні проекти