UST logo IPBT logo Part logo

International Metallurgical Staff Week

В межах проекту International Metallurgical Erasmus+ Staff Week, яке відбулося з 23 по 27 вересня 2024 року у TU Bergakademie Freiberg (Germany), науково-педагогічні працівники ННІ ІПБТ кафедр: Металургії чавуна і сталі; Обробки металів тиском ім. О.П. Чекмарьова; Теоретичних основ металургійних процесів; Ливарного виробництва; Електрометалургії ім. акад. М.І. Гасика; Економічної інформатики; Матеріалознавства та обробки металів; Екології, теплотехніки та охорони праці;  Покриття, композиційних матеріалів і захисту металів; Перекладу та іноземних мов взяли активну участь у заходах: Erasmus+ National Agency Higher Education / German Academic Exchange Service (DAAD); Erasmus+Partner Day: Presentation of the Participating Universities. Ознайомилися з навчальними програмами та структурою навчання студентів та відвідали лекції, семінари, лабораторії інституту чавуну та сталі та інше.

Учасники проекту висловлюють зворушливі слова подяки керівництву УДУНТ та колективу TU Bergakademie Freiberg, а також професору Олені Волковій за надані можливості для міжнародної співпраці і організацію заходу на високому рівні.