XVIIІ Міжнародна конференція

Стратегія якості в промисловості і освіті

Конференція, що відбувалася з 3 по червня 202р. на базі Технічного університету м. Варна (Болгарія), завершила свою роботу. До участі у Пленарному засіданні конференції, яке відбувалося в залі нарад ректорату ТУ-Варна і транслювалося наживо (ЗУМ), були запрошені всі, хто надсілав до оргкомітету заявки на участь. За підсумками роботи конфереції секретаріат готує збірник матеріалів (електронне видання), до якого увійдуть статті та доповіді від більш ніж 170 авторів. Оргкомітет висловлює щиру вдячність керівництву Технічного університету м. Варна та Українського державного університету науки і технологій за підтримку заходів конференції, яка успішно відбулася попри всі складнощі, пов'язані з широкомасштабним вторгненням на територію України.

Фрагменти Пленарного засідання (фоторепортаж).

Зліва направо: привітання учасникам конференції від проректора з навчальної роботи ТУ-Варна доц., д-р інж. Марії Маринової (співголова оргкомітету від ТУ-Варна), декана Нікопольського факультету УДУНТ проф., к.т.н. Тетяни Хохлової (співголова оргкомітету від УДУНТ) та трансляція виступів наживо для віддалених учасників (ЗУМ).

Виступи учасників та обмін думками в залі засідань.

Беджі учасників та скриншоти слайдів з доповідей учасників конференції.

Секретар конференції доц. Юрій Ступак

(за сприяння науково-дослідного сектору ТУ-Варна)

Нікопольський факультет (м. Нікополь)