Участь у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023""

Участь  у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023""

Викладачі кафедри ІТС проф. Гнатушенко Володимир, доценти Островська Катерина та Селівьорстова Тетяна разом із  завідувачкою кафедри проф. Гнатушенко Вікторією беруть участь  у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023"". 26-30 November in Hannover, Germany.

Основна мета – забезпечення академічної успішності під час кризи. Проект спрямований на розширення пропозицій цифрової підтримки навчання в українських університетах та партнерах Leibniz Universitat Hannover Institut fur Photogrammetrie und Geoinformation. В рамках проекту розробляється, публікується та інтегрується в навчальний процес відео контент з галузі інформатики, розроблений згідно стандартів Creative Commons (CC-BY) та Open Education  Resources.

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)