Семінар в рамках проекту Erasmus+

image image image

В рамках співробітництва з компанією «FESTO» 14 листопада 2023 р. з 10:00 до 16:00 в м. Дніпро на базі кафедри технології машинобудування УДУНТ відбудеться тематичний семінар з ефективного використання стисненого повітря, енергозбереження та цифровізації в пневматичних системах, перспективного і інноваційного обладнання для промислової автоматизації Вашого підприємства.
    Семінар відбудеться в Інституті промислових та бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 4, конференц-зала бібліотеки.
    З питань участі можете звертайтесь: проф. каф. технології машинобудування УДУНТ Анісімов Володимир Миколайович тел.:+38(066)1753740 або електронна пошта: vn7anisimov@ukr.net

Кафедра технології машинобудування