До уваги вступників - 2023!

Для одинадцятикласників з м. Дніпро та всієї України відкрито реєстрацію на Дніпровській онлайн-платформі для підготовки до Національного мультипредметного тестування (НМТ). Платформа є унікальним безкоштовним ресурсом для учнів 11-х класів, що створений за завданням міського голови Бориса Філатова комунальним підприємством «єДніпро». Нині вже можна реєструватися на платформі за посиланням. Початок навчання - з 20 березня.

Повідомляється, що цього року платформу оновили та адаптували до нових вимог. Зокрема, йдеться і про записані відеоуроки від найкращих викладачів Дніпра за двома обов’язковими предметами (українська мова та математика), а також на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія). За твердженням засновників на платформу вже завантажено 176 відеоуроків та 1 500 тестів від найкращих викладачів міста. Щотижня надається вільний доступ для зареєстрованих.

Більш детальна інформація - на сайті «Наше Місто».

Нікопольський факультет (м. Нікополь)