UST logo IPBT logo Part logo
Дніпровський металургійний інститут
Українського державного університету науки і технологій

Відгуки про НМетАУ

"За роки навчання в мене було багато викладачів, серед яких було багато справжніх професіоналів. Але з нагоди Дня працівників освіти я хотів би висловити слова подяки двом
викладачам, які відіграли найважливішу роль у моєму навчанні. Це мої ментори, наставники, які терпіли мої іноді незрозумілі питання та непрофесійні відповіді при написанні диплому. Це Михайло Володимирович Губинський, доктор технічних наук, професор, тодішній завідувач кафедри​ промислової теплоенергетики та Світлана Борисівна Довбня, доктор економічних ​наук,​професор, завідувачка кафедри економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня. Хочу подякувати вам за підтримку з вашого боку, за велику кількість тих умінь та навичок, якими ви володієте та використовуєте у своїй професійній діяльності. Я хотів би навчитися цього сам та поділитися з іншими студентами. Ваше вміння тримати себе в руках, не зриваючись на інших, коли вам хтось зіпсував настрій, заслуговує поваги. Я кожного разу дивуюся вашому вмінню виконувати багато завдань за невеликий відрізок робочого часу. Грамотність використання тайм менеджменту на такому високому рівні, що зараз мені дуже важко навіть уявити, як вам це вдається. Кожного разу, коли слухаю ваші виступи на різноманітних конференціях, урочистостях, у мене захоплює дух від вашого володіння словниковим запасом і гармонічного використання його під час виступів.
Я вважаю, що вміння брати відповідальність на себе, а роботу кафедри під свій контроль є важливою частиною вашої посади. Я дивуюся вашій активності у співпраці з різноманітними організаціями не лише для свого професійного зростання, а й для розвитку студентів.

Тому дякую вам не лише за проведений час на консультаціях, лекціях а й за те, що ви є дуже гарним прикладом успіху, рішучості, дії, комунікації для мене та всіх професіоналів майбутнього. Зі святом!"

Сергій МАТЯШУК,
випускник групи ЕП01-14м

КМ №8, 2019, с. 7-8. "Слова подяки викладачам"
  http://nmetau.edu.ua/file/2019-11-17-km-_no_8.pdf

 


 «… З технічною освітою сьогодні більше можливостей знайти собі роботу – гідну, з високою зарплатнею! Зі ступенем магістра вас цінуватимуть як кваліфікованого спеціаліста, професіонала, працівника та як добре освічену людину. На велику подяку заслуговують наші викладачі, декан професор Камкіна Людмила Володимирівна, куратор асистент Безшкуренко Олексій Георгійович. Адже вони стільки сил в нас уже вклали, стільки знань нам дали і навчають нас донині. Я вчуся з великим задоволенням і знаходжу в цьому тільки користь. Я вважаю, що кожен сам обирає шлях у цьому житті, хтось легший, хтось складніший, але магістратура зробить ваш шлях у житті набагато легшим та кращим. Ставте правильні цілі, прагніть, йдіть, учіться, отримуйте незамінні знання. Адже це доросле життя, і по-дорослому потрібно до цього поставитися! Всі ми прагнемо мати гідну роботу, і для цього ми отримуємо якісну освіту в металургійній академії!»

Катерина Казаткова,

випускниця групи МЕ03-12м

КМ № 8, 2016, с. 8. «Магістр – це високий рівень!»

http://nmetau.edu.ua/file/2016-11-08-km-_no__8.pdf


«Хочу поділитися власним досвідом. Свого часу я пішов до магістратури і вважаю, що це мені принесло велику користь. … Магістратура дає можливість удосконалити й закріпити знання, які були отримані під час навчання в бакалавраті. Це дозволить вам цілеспрямовано займатися наукою, що сприяє отриманню різних грантів. Ще ви зможете брати участь у наукових конференціях в Україні та за кордоном, що дозволить не тільки проявити себе, але й розширити своє коло знайомств. А якщо ви захочете присвятити себе науці та продовжити своє навчання в аспірантурі, то ступінь магістра буде просто необхідним. Я, наприклад, після закінчення навчання, вирішив вступити до аспірантури на кафедру інформаційних технологій та систем.»

Дмитро Левченко,

аспірант кафедри інформаційних технологій і систем

КМ № 8, 2016, с. 8-9. «Що мені дала магістратура»

http://nmetau.edu.ua/file/2016-11-08-km-_no__8.pdf


«12 жовтня 2017 року гуманітарний факультет відзначив свій 25-річний ювілей. Наш факультет ще молодий, але наймудріший. На факультеті нас навчають перш за все бути людьми, а сьогодні – це найважливіше. Я студентка 5-го курсу за спеціальністю «Професійна освіта (за напрямом «Металургія»). Чесно кажучи, у свої 16 років я погано розуміла, де краще навчатись, і вибір мій був неусвідомленим. Але за 5 років я жодного разу не пожалкувала про цей вибір. На кафедрі інженерної педагогіки академії мене зустріли чуйні викладачі. Наприклад, доцент Ольга Петрівна Лучанінова одразу мене помітила і почала зі мною працювати не просто як викладач, а як друга мати: допомагала мені розвиватися, відкрила цікавий світ науки, завжди давала поради в будь-яких ситуаціях. І я їй за це дуже вдячна. … на 3 курсі мене обрали головою ради студентів гуманітарного факультету. Я відчувала відповідальність не тільки за себе, але й за усіх студентів нашого факультету. І саме тоді я ближче познайомилася з деканом нашого факультету. Леонід Михайлович Клімашевський зустрів мене тепло, але завжди відчувалася серйозність бесіди. Згодом він розповів мені про традиції академії, і я почала пройматися цим духом. Дякуючи моєму декану, я багато чого зрозуміла, навчилась і вже зараз розумію, навіщо доля мене так неусвідомлено привела до Національної металургійної академії України.»

Катерина Мілова,

випускниця групи ПР01-13м

КМ № 9, 2017, с. 2. «Факультет очима студентки»

http://nmetau.edu.ua/file/2017-12-15-km-_no_9.pdf


«…Педагогічна майстерність, інтелект та інтелігентність наших викладачів вражали нас та примушували тягнутися до їх рівня. … І все це визначило, що з нашого випуску МЗ-61 вийшли: Носков В.О., доктор технічних наук, лауреат Державної премії України, професор кафедри машин та агрегатів НМетАУ; Орлов Є.С. – начальник доменного цеху КМЗ; Петриченко Ю.А. – головний механік ДП-9 КМЗ; Сусаєв Б.І. – начальник цеху Єнакіївського металургійного заводу; Цикалов В.Ф. – начальник цеху Часівоярського вогнетривкого комбінату; Малюгін А.А. – головний механік Семилуцького заводу вогнетривів; Яковенко Л.А. – головний інженер комунального підприємства; Фомічов В.П. – директор підприємства «Фрегат»; Брежнєв В.С. – начальник БМУ; Бобчак Є.Ф. – викладач кафедри теоретичної механіки НМетАУ та інші».

Валентин Валуєв,

випускник групи МЗ-61-1

КМ № 6, 2016, с. 26-27. «КИМ БУТИ? ЯК ЖИТИ?»

http://nmetau.edu.ua/file/2016-07-01-km-_no_6.pdf


«… Нас навчали видатні викладачі – вчені зі світовими іменами. Ми з теплотою згадували ректора інституту професора М.Х. Ісаєнка, члена-кореспондента АН УРСР С.М. Кожевнікова, академіка АН СРСР О.П. Чекмарьова, докторів технічних наук професорів Л.І. Цехновіча, І.Т. Жердєва, С.Ф. Чукмасова. А.В. Празднікова, кандидатів технічних наук доцентів А.К. Алексєєва, Д.Б. Вольпера, Я.М. Раскіна, М.І. Янковського, О.М. Ленського та інших. І тому наш випуск можна назвати випуском інженерів, які відбулися. Так, Вадим Большаков – дійсний член Національної Академії наук України, лауреат Державної премії в галузі науки та техніки, заслужений діяч науки та техніки, доктор технічних наук, професор, директор Інституту чорної металургії. Валерій Лейбович став першим нашим доктором наук. Георгій Сухомлин – доктор технічних наук, професор, Юрій Карпінський – лауреат Державної премії в галузі науки та техніки, кандидат технічних наук, Михайло Скіпа – заслужений діяч науки та техніки, кандидат технічних наук, директор Морського гідрофізичного інституту НАН України, його ім'я внесено в Книгу 500 найбільш впливових особистостей України.Високих результатів досягли й інші колишні студенти потоку МЗ-55».

Юрій Поліський, випускник потоку МЗ-55,

заслужений винахідник України,кандидат технічних наук,

член спілки письменників

КМ № 6, 2017, с. 23 – 25. «Ми знову разом»

https://nmetau.edu.ua/file/2017-07-08-km-_no_6.pdf