Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Чупринов Євген Валерійович photo

Чупринов Євген Валерійович

кандидат технічних наук, доцент

Контакти:

E-mail: itchupa@gmail.com

Телефон :

Кімната : 316.5

Автор 135 опублікованих наукових праць, з них 15 патентів України, 1 монографія (колективна праця)

Публікації в Scopus - 5, h-індекс - 1, 3 цитати в 3 документах (на 01.05.2019 р.)

   Викладає дисципліни: «Теорія розливання та кристалізації сталі», «Конструкція технологічних агрегатів сталеплавильного виробництва», «Основи проектування», «Комп'ютеризація та моделювання інженерних розрахунків за фахом» та ін.

Освіта: 2010 р. — Криворізький металургійний факультет Національної металургійної академії України, спеціальність “Металургія сталі”, ступінь магістра чорної металургії.

Наукова біографія: З 2012 року — асистент кафедри металургійних технологій Криворізького металургійного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет».

   Постійно займається науково-дослідною роботою. Брав участь у 18 наукових конференціях міжнародного рівня. Співорганізатор та член оргкомітету 3 міжнародних конференцій (м. Дніпропетровськ).

   Основні напрями наукової діяльності: підготовка металургійної сировини, моделювання гідродинамічних процесів в обсязі проміжного ковша МБЛЗ, розробка та оптимізація конструкції металоприймачів.

   Активно працює над залученням молоді до наукової роботи. За останні чотири роки наукові роботи під керівництвом Чупринова Є.В. посіли 4 призових місця на міському та 2 призових місця на обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Наукові роботи були представлені на конкурсі «Intel Техно Україна» (м. Київ) та нагороджені сертифікатами Американської асоціації матеріалознавства (2014 та 2015 рр.). В 2015 році робота студента Сімоненка Д.С. пройшла у фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за результатом котрого здобула перемогу та відзнаку дипломом ІІІ ступеню. У 2018 р. школярка Волинець К.А. посіла 3 місце в категорії «Фізика» на всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2018», а студенти О.В. Щука та М.М. Ядута посли II та III місце, відповідно, на міжвузівській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання проблеми створення та експлуатації технічних та електромеханічних систем – 2018».

Нагороджений відзнакою криворізького міського голови за наукові досягнення. Має 135 друкованих наукових публікацій (статі, доповіді), з них 15 патентiв.