UST logo IPBT logo Part logo
Дніпровський металургійний інститут
Українського державного університету науки і технологій

Освітньо-професійна програма "136 Металургія",
спеціальность: 0 - Не визначено

Навики

   Знання: теоретичних та технологічних основ виробництва агломерату, окатишів, чавуну та сталі; нових технологій та процесів отримання металів; конструкції та особливостей експлуатації основного технологічного обладнання; технологій комплексної переробки металізованої сировини з вилученням благородних металів. Уміння: організовувати та управляти металургійним виробництвом; розраховувати та оцінювати техніко-економічні показники виробництва; планувати та здійснювати наукові дослідження з метою вдосконалення технологічних процесів; використовувати спеціалізовані програми (CAD, CAE системи) при проектуванні та моделюванні технологічних процесів.

Опис

Спеціалізації: Металургія чорних металів, Металургія сталі

   Переваги: безкоштовне отримання робочої професії під час навчання; наявність навчально-дослідних лабораторій та обладнання. Гарантоване працевлаштування на підприємствах гірничо-металургійного комплексу; можливість навчання в аспірантурі; стабільно висока заробітна плата.

   Домінуючі види діяльності: Організація та здійснення технології процесів оґрудкування: аналіз властивостей сировини, вибір технологічної схеми підготовки вихідних матеріалів, виробництво окатишів та агломерату. Організація та проведення технології доменної плавки: експлуатація та контроль технологічних процесів доменної печі, здійснення випуску чавуну та шлаку на ливарному дворі, розливу передільного та ливарного чавуну на дільниці розливу. Організація та здійснення технології конверторної та мартенівської плавки. Організація та контроль позапічної обробки сталі, розливу сталі в виливниці та на машині безперервного лиття заготівки на розливній дільниці. Розробка та відвантаження конверторного шлаку на шлаковій дільниці.

Изображение PNG

Спеціалізація: Обробка металів тиском

   Технології обробки металів тиском широко використовуються практично на всіх підприємствах – від авіаційно-космічних і оборонних до виробництва дитячих іграшок. Отримавши спеціалізацію «Обробка металів тиском», Ви навчитесь: конструювати валки і штампи; проектувати технологічні процеси; використовувати інформаційні технології та працювати на сучасних комп'ютерах, розробляти власні прикладні програми; створювати системи автоматизованого проектування технологічних процесів і устаткування (САПР); керувати виробництвом на будь-якому рівні.

   Обробка металів тиском сьогодні: це складні математичні моделі, які дозволяють управляти плином металу, розробляти нові процеси і оптимізувати їх; це системи автоматизованого проектування та автоматизовані системи управління; це високоавтоматизовані цехи; це безперервно-ливарні штампувальні і кувальні автоматизовані комплекси, гнучкі модулі з числовим програмним управлінням, роботизовані штампувальні агрегати і комплекси, високо продуктивні автомати і цілі лінії для листового і сортового прокату. Ефективна економіка неможлива без матеріало- і енергозберігаючих технологій, основу яких складає обробка металів тиском. Тому попит на фахівців з обробки металів тиском сьогодні вже перевищив пропозицію.

   Ви зможете працювати на посадах: технолога-дослідника, технолога-проектувальника, інженера-технолога, майстра, начальника цеху. Місця працевлаштування фахівців за напрямом металургія: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Центральний ГЗК», ВАТ «Південний ГЗК», ПАТ «Полтавський ГЗК», ВАТ «НДПІ Механобрчермет», ДП ДПІ «Кривбаспроект.

Изображение PNG