Національна металургійна академія України

День матері на Нікопольському факультеті

 20 травня 2021 року для студентів та викладачів Нікопольського факультету було проведено урочистий захід, приурочений до Дня матері. В якості почесних гостей на нього були запрошені матері і члени сімей студентів-учасників бойових дій. З огляду на діючі карантинні обмеження, заходи проходили під відкритим небом, перед будівлею культурно-спортивного комплексу Нікопольського заводу феросплавів. Від імені керівництва академії учасників привітала проф. Т.С. Хохлова, а також декан Нікопольського факультету доц. Г.І. Толстіков і директор нікопольського центру С.М. Зінченко. По завершенні офіційної частини для присутніх виступили самодіяльні колективи та виконавці. До цієї події був підготовлений і випущений спеціальний випуск місцевої газети "Проспект трубників", на сторінках якого під девізом "Берегиня роду людського" розміщені матеріали про студентів-учасників бойових дій, які навчаються на Нікопольському факультеті, їх матерів і сім'ї. Газета доступна для перегляду / скачування за ПОСИЛАННЯМ.

 

Порядок роботи на період дистанційного навчання з 24.03.2021 до 13.04.2021

Розпорядженням НМетАУ №08 від 25.03.2021 запроваджено порядок навчання в умовах посилення карантинних обмежень. Питання, пов'язані з режимом навчання, організацією занять, здачею сесії, виконанням та захистом випускних кваліфікаційних робіт, слід з'ясовувати (рекомендується телефонний формат!) в деканаті факультету. Питання викладачам, в т.ч. виконані роботи (реферати, контрольні, курсові) студенти можуть направляти викладачам на їх електронні адреси (див. на персональних сторінках викладачів на сторінках кафедр ІнІФН - "кафедра / співробітники / ПІБ").

Про режим занять в період з 01.02.2021 по 19.06.2021

Відповідно до наказу НМетАУ від 27.01.2021 №05аг "Про організацію навчального процесу у 2-му семестрі 2020-2021 навчального року в умовах карантинних обмежень":

1. У другому семестрі 2020-2021 уч. року (з 01.02.2021 по 19.06.2021 - згідно з графіком навчального процесу) для студентів НМетАУ денної форми навчання заняття проводяться за змішаною формою навчання, яка передбачає частково дистанційний режим навчання і частково - аудиторний ("очний").

2. Допускається проведення в очному форматі всіх видів занять при одночасному присутності в аудиторіях не більше 20 осіб, з дотриманням встановлених карантинних обмежень (маски, дистанція, регулярне провітрювання приміщення та ін.).

3. Якщо кількість студентів перевищує 20 осіб або існує необхідність застосування профілактичних заходів для недопущення поширення інфекції, допускається проведення занять в дистанційному режимі з використанням засобів дистанційної комунікації - Google Classroom, Skype, Zoom та ін.

4. Інформацію щодо розкладу занять (графік навчального процесу) і форми їхнього проведення, способів зв'язку з викладачами та їх електронні адреси студенти факультету можуть отримати в деканаті (в т.ч. у телефонному режимі), а також на сторінках відповідних кафедр ІнІФН:

кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

 АДМІНІСТРАЦІЯ

До уваги абітурієнтів факультету - 2021

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком: 

 • 21 травня – хімія,
 • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови, 
 • 25 травня – англійська мова,
 • 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
 • 1 червня – українська мова, українська мова і література,
 • 4 червня – історія України, 
 • 7 червня – фізика,
 • 10 червня – біологія,
 • 15 червня – географія.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із 5-ти навчальних предметів.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами МОН від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 4 грудня 2019 року №1513.

Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.

Слід підкреслити, - Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет наголосив, що зовнішнє незалежне оцінювання є основним інструментом якісного та неупередженого вступу до закладів вищої освіти України.

ДЖЕРЕЛО: Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України

До уваги студентів!

У зв'язку з продовженням карантину і дистанційного режиму навчання (див. у новинах) на факультеті, виконані письмові роботи /курсові, контрольні, модульні роботи, реферати/ (у текстових форматах *.doc, *.docx) слід направляти відповідним викладачам за адресами їхньої електронної пошти. Адресу електронної пошти свого викладача ви можете дізнатися на його персональній сторінці на цьому ж сайті (див. у новинах).

Продовження дистанційного навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021

З огляду на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні у зв'язку з поширенням коронавируса, ректором НМетАУ був виданий наказ №88аг від 12.11.2020 "Про перехід на дистанційне навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021 р.", відповідно до якого:

1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) в дистанційному режимі буде продовжено з 15 листопада 2020 по 31 січня 2021 р.

2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

3. Зимова сесія 2020-2021 н.р. буде проведена в дистанційному режимі. Порядок проведення сесії в дистанційному режимі буде повідомлено додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять (в т.ч. на Нікопольському факультеті НМетАУ) за допомогою дистанційних технологій, студенти можуть зв'язуватися з викладачами по електронній пошті (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, відправка виконаних завдань на перевірку і т.ін.).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ
Керівництво НФ НМетАУ

Національний тест на цифрову грамотність News icon

 


 

Міністерство цифровий трансформації України запустило на онлайн-платформі «Дія.Ціфрова освіта» національний тест на цифрову грамотність громадян «Ціфрограм». Тест є адаптованим аналогом європейської системи цифрових компетенцій для громадян DigComp 2.1., Адаптованої українськими "експертами". Не дивлячись на недоліки (результат здачі тесту носить скоріше мотиваційний, ніж кваліфікаційний характер), відповіді на питання тесту (90 питань) можуть допомогти виявити прогалини щодо окремих аспектів цифрової грамотності. За результатами тестування виставляється підсумковий (усереднений) бал і оформляється сертифікат про проходження тесту, який можна завантажити з порталу і зберегти на своєму комп'ютері. Для початку тестування необхідно пройти реєстрацію на порталі, наприклад, за допомогою облікового запису Google.

Крім того, на тій же платформі розміщені ряд освітніх серіалів (базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів і багато інших з актуальних напрямів), які можуть допомогти в підвищенні цифровий компетенції. Доступ до ресурсів - безкоштовний.

 


 

Світла пам'ять News icon

Колектив Нікопольського факультету Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ глибоко сумує з приводу раптової смерті доцента кафедри «Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів» Петра В'ячеславовича Дрожжі.

Йому було всього 65 років, але при його енергійності він міг би ще багато зробити і на науковому, і на навчальному терені.

Це була інтелігентна, порядна, чесна і висококультурна людина. Його відрізняли доброта, чуйність, справедливість, безкорисливість, життєлюбність, глибоке почуття гумору.

Його професіоналізм і прекрасні людські якості здобули йому любов не тільки колег, але і студентів.

Життєрадісна, щира з чистим серцем натура цієї людини, завжди дарувала привітну посмішку при кожній зустрічі, знаходячи для всіх і кожного добре слово.

Бог прийняв в обійми його добру і світлу душу. Але від усвідомлення цього біль втрати не зменшується.

Людина живе доти, доки її пам'ятають.

Світла пам'ять про Петра В'ячеславовича завжди буде жити в наших серцях.

Декан НФ            Г. І. Толстіков

Організація навчального процесу на факультеті в період 15.10-15.11.2020

З урахуванням рекомендацій МОН України, ректором НМетАУ був виданий наказ №79аг від 13.10.2020 "Тимчасовий перехід на дистанційне навчання протягом 15.10-15.11.2020р.", відповідно до якого:
1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) призупинено з 15 жовтня до 15 листопада 2020.
2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

Дати проведення контрольних заходів (екзаменаційна сесія) на факультеті будуть повідомлені додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять на Нікопольському факультеті НМетАУ за допомогою дистанційних технологій, студенти факультету можуть зв'язуватися з викладачами електронною поштою (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, надсилання виконаних завдань для перевірки тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
- кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
- кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ
Керівництво НФ НМетАУ

Про особливості навчального процесу на Нікопольському факультеті НМетАУ в період карантину

На виконання рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти, враховуючи рекомендації надані у листі Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1\9-154 та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій серед учасників освітнього процесу керівництвом НМетАУ був виданий наказ від 12.03.2020 №27аг «Про призупинення навчального процесу».

Згідно з цим наказом:

 1. Навчальний процес в НМетАУ (в т.ч. і на Нікопольському факультеті) призупинено з 12 березня по 03 квітня 2020 р.
 2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.
 3. Для проведення контрольних заходів вказаний період: з 06.04.2020 по 24.04.2020 р.
 4. Заборонене проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території академії (Нікопольського факультету НМетАУ), проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять на Нікопольськиму факультеті НМетАУ з використанням дистанційних технологій, всі студенти факультету мають можливість зв’язку з викладачами за допомогою електронної пошти (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, направлення на перевірку виконаних завдань тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:

- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;

кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;

кафедра Гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

Керівництво НФ НМетАУ

Урочиста посвята в студенти - 2019 News icon

25 вересня 2019 року на Нікопольському факультеті Національної металургійної академії України /НФ НМетАУ/ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С.М. Зінченко, декан Г.І. Толстіков, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти О.Г. Єфименко, Т.М. Мірошниченко, М.В. Бокій). ДЕТАЛЬНІШЕ...

Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ News icon

3 вересня 2018 року на Нікопольському факультеті (НФ) НМетАУ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С. М. Зінченко, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти Т.М. Мірошниченко, О.Г. Єфименко, М.В. Бокій).  ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформація від відбіркової (Приймальної) комісії

Важлива подія на Нікопольському факультеті НМетАУ

News icon

29 березня 2018 р. на Нікопольському факультеті НМетАУ відбувся Обласний семінар "Пошук шляхів поліпшення ефективності соціального партнерства НМетАУ з роботодавцями Нікопольського регіону та Дніпропетровської області, в т.ч. через формування і реалізацію регіональних та обласних програм професійної перепідготовки та соціальної адаптації учасників бойових дій", організований Нікопольським регіональним центром моніторингу освіти і соціального партнерства (директор - С.М. Зінченко) та Інститутом інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) за підтримки керівництва академії та місцевих органів влади. На семінар були запрошені представники кадрових служб провідних підприємств м. Нікополя і регіону (ПАТ "НЗФ", "Інтерпайп-Нікотьюб", "Сентравіс", "Марганецький ГЗК", "Покровський ГЗК" та ін., всього - близько 20), а також представники міської та районної адміністрацій м. Нікополя. Цей захід - продовження послідовної роботи Нікопольського факультету (Інституту інтегрованих форм навчання) зі зміцнення позицій НМетАУ як лідера на ринку освітніх послуг регіону.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО >>>

БАЖАЮЧИМ ОТРИМАТИ ДОСТОЙНУ РОБОТУ

В рабство — по объявлению: чем опасна работа за границей

Не секрет, что среди молодежи (и не только) г. Никополь в последние годы формируется мнение, что "достойную зарплату" можно получить только за границей (Польша, Чехия и др. страны). Однако, среди тех, кто уже пробовал поработать за рубежом можно встретить различные отзывы, в том числе - крайне негативные. В статье, размещенной на сайте"Сегодня.ua" отмечается, что украинцы все чаще оказываются жертвами псевдоработодателей, сулящих баснословные заработки за работу курьера, или официанта за границей. На деле же доверчивых людей незаконно вывозят в соседние страны, где заставляют зарабатывать проституцией или контрабандой.

 Региональный центр мониторинга образования и социального партнерства НМетАУ, функционирующий на базе Никопольского факультета НМетАУ, предлагает всем студентам факультета, выпускникам Никопольского техникума НМетАУ и других учебных заведений помощь в поиске оптимальной траектории обучения и последующего трудоустройства на предприятиях, с которыми НМетАУ заключены договора о социальном партнерстве. Более подробную информацию о потребности предприятий г. Никополь в специалистах и возможности трудоустройства можно получить в Центре (к. 202 в здании Никопольского техникума) у директора - Зинченко Светланы Михайловны.

  ПОДРОБНЕЕ...

 

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. В інтерв'ю засобам массової інформації ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко підкреслив, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всі умови для успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

Додаткову інформацію про подію можна отримати на сторінці ІнІФН НМетАУа також з сайтів новин Дніпра:  Сайт 11 ТВ-канала, Главный городской сайт GOROD.DP.UA, Новостной сайт "Днепр Час", Сайт "Новости Днепропетровска", Газета "Наше місто", Сайт "Укринформ"

Бажаємо нашим студентам - славетним захисникам Вітчизни успішного навчання в НМетАУ і подальшої плідної праці під мирним небом на благо розвитку і процвітання України!

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ

5 жовтня 2017 р. на факультеті відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання. У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл та старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації. Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО. Детальніше...

Інформація від відбіркової (Приймальної) комісії

 

Документи, що стосуються організації та проведення вступної кампанії на Нікопольському факультеті НМетАУ у 2017 р.:

для перегляду або завантаження наведіть покажчик миші на назву документу

- правила прийому до Нікопольського факультету НМетАУ в 2017 р.;(переглянути/завантажити)

- наказ НМетАУ від 03.01.2017 № 2-1-і про затвердження складу відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ;(переглянути/завантажити)

- положення про відбіркову комісію Нікопольського факультету НМетАУ;(переглянути/завантажити)

 - графік роботи відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ, графік прийому громадян Головою і відповідальним секретарем;(переглянути/завантажити)

протоколи засідань відбіркової комісії Нікопольського факультету НМетАУ;(завантажити архів для перегляду)

- рейтингові списки і списки рекомендованих до зарахування;(завантажити архів для перегляду)

- накази про зарахування на навчання;(завантажити архів для перегляду)

- консультативні телефонні лінії «Вступна кампанія 2017».(переглянути/завантажити)

 

До уваги дипломників!

Звертаємо увагу дипломників-2017 (бакалаври і спеціалісти) всіх спеціальностей, що дипломні проекти (роботи) повинні виконуватися у відповідності до вимог, що викладені в посібнику "Організація виконання випускних кваліфікаційних робіт у Національній металургійній академії України (видання четверте, доповнене, перероблене): Навч. посібник /В.П. Іващенко, А.М. Должанський, А.К. Тараканов та ін. –Дніпропетровськ: НМетАУ, 2016. – 91 с.".

Детальніше - див. ТУТ.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

********************************************************************************

З 05 вересня 2016 г. на нашому факультеті розпочатий навчальний процес. Прохання до всіх студентів слідкувати за розкладом занять (щотижня вивішується поруч з деканатом). Студенти, що зайняті на виробництві або знаходяться у частих відрядженнях можуть узнати розклад, зателефонувавши до деканату або у старости своії групи. В деканаті ви також можете отримати в електронному вигляді (потрібна флешка) методичні вказівки, літературу, теми завдань для виконання рефератів і контрольних робіт. Завдання для виконання курсових робіт і проектів необхідно отримати особисто, у викладача, попередньо дізнавшись у деканаті про дати і час його перебування на факультеті.

Звертаємо увагу, що регулярність відвідування вами занять буде враховуватися викладачами при здачі заліків та іспитів в період сесії.

ДЕКАНАТ