UA    RU    EN   
Ім'я користувача
Пароль
Національна металургійна академія України

Вітаємо переможців!

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту 2019/2020 н.р.

1 місце – Пелих Марія Юріівна (МН03-15м)

місце – Кузнецова Анна Олександрівна (МН01-16-1)

місце - Павлін Павло Дмитрович (МН03-15)

 

 

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту зовнішньоеокномічної діяльності 2019/2020 н.р.

1 місце – Чебанова Маргарита Олександрівна (МН01-15м)

місце – Малюгіна Аліна Миколаївна (МН01-16-1)

місце – Сажин Олег Тарасович (МН01-15 м)

Зустріч зі школярами

На зустрічі 18 листопада 2019 р студентка-магістр гр. МН01-15М Чебанова МАРГАРИТА поділилася враженнями про навчання за напрямком 073 МЕНЕДЖМЕНТ з майбутніми абітурієнтами. Натисніть, для перегляду відео

Новини програми "2D" News icon

       

 

17 жовтня 2019 р. о 12-00        

у конференц-залі НМетАУ,

в рамках реалізації програми подвійного диплому (2D)

на 2020/2021 навчальний рік

згідно угоди між НМетАУ (м. Дніпро, Україна)

таWSZOP (м. Катовіце, Польща)

відбудеться зустріч студентів з координатором програми від WSZOP

Запрошуються магістри 1 року навчання та всі бажаючі

 

До уваги старшокласників

ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ ТА ЇХ БАТЬКИ !

 

Національна металургійна академія України (НМетАУ) запрошує учнів 11-х, 10-х класів та їх батьків НА ТЕМАТИЧНІ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

С П Е Ц І А Л Ь Н О С Т І : «МЕТАЛУРГІЯ» (136), «МЕНЕДЖМЕНТ» (073), «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»(122) по суботах 14, 21 та 28 вересня 2019р. о 10.00 (м.Дніпро, пр.Гагаріна 4, центральний вхід, конференц-зала)

У  П Р О Г Р А М І :

1. ЗУСТРІЧ З ДЕКАНАМИ ФАКУЛЬТЕТІВ, ЗАВІДУВАЧАМИ КАФЕДР, ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ ТА ВИКЛАДАЧАМИ;

2. ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ НМетАУ (в т.ч. з прийомом на бюджетну форму навчання за державним замовленням);

3. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НАВЧАННЯМ ЗА ІНТЕГРОВАНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ (ПРОВІДНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ, ЧЕХІЇ, тощо), З МОЖЛИВОСТЯМИ ПОДАЛЬШОГО ЗАКОРДОННОГО СТАЖУВАННЯ І ОТРИМАННЯМ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ, ПЕРСПЕКТИВАМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ.

4. ПРОВЕДЕННЯ (БЕЗКОШТОВНО) ПРОБНИХ ТЕСТУВАНЬ НМетАУ З МАТЕМАТИКИ ТА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В ФОРМАТІ ЗНО. ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОБНИХ ТЕСТУВАНЬ СТАРШОКЛАСНИКАМ БУДЕ НАДАНО АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ЇХ РОБІТ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОДАЛЬШОЇ ПІДГОТОВКИ З ЦИХ ПРЕДМЕТІВ.

Для участі в пробних тестуваннях з математики та (або) іноземної мови 14, 21, 28 вересня, а також для участі в подальших консультаціях школярів, кожному бажаючому старшокласнику необхідно заздалегідь зареєструватися: на е-mail 2016@klass.dp.ua, або на VIBER 099 - 616 -77- 38 надіслати свої контактні дані (прізвище, ім’я, по-батькові; адреса; школа і клас; контактні телефони школяра та батьків, VIBER, е-mail ). Додаткове підтвердження реєстрації старшокласника на пробні тестування не потрібне

Телефони 097-365-00-03, 050-340-25-25

Курс англійської мови News icon

Увага!

Студенти-бакалаври, які здають ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури, запрошуються

25.03 о 13:00 до ауд.419

на тестування.
 
За результатами тестування будуть сформовані групи підготовки до іспиту.

День відкритих дверей кафедри менеджменту 20.05.2017

Шановний абітурієнте!

Кафедра менеджменту Національної металургійної академії України

запрошує Вас на день відкритих дверей кафедри 20 травня 2017 р. об 11:00 у

бібліотеці НМетАУ.

 

Освітні послуги кафедри менеджменту НМетАУ:

1) Освітні програми:

  • 073 бакалавр з «менеджменту»
  • 073 магістр з «менеджменту організацій і адміністрування»
  • 073 магістр з «менеджменту зовнішньоекономічної діяльності»
  • 073 магістр з «управління інноваційною діяльністю»

2) Програма подвійного диплому з Вищою школою управління охороною праці (WSZOP) в Катовіце (Польща)

 

Додаткова інформація:

http://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2024/p0

(067) 921-00-34, (050) 320-73-73

Зустріч студентів з представниками WSZOP

До уваги студентів!

11 квітня 2017 р. о 9-00 в конференц-залі НМетАУ в рамках реалізації програми подвійного диплому (2D) на 2016/2017 навчальний рік відбудеться зустріч студентів з представниками WSZOP (м. Катовіце, Польща).

Вітаємо з трикратною перемогою у Олімпіаді з менеджменту News icon

Вітаємо!

Лінник Анну Віталієвну, студентку групи  МН-03-13 з трикратною перемогою у Олімпіаді з менеджменту серед молоді в номінації «Практики і методи менеджменту» в рамках глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ»:

- ІІІ Всеукраїнська олімпіада - 2 місце

- ІІІ Міжнародна олімпіада - 1 місце

- Гран-прі ІІІ Міжнародної олімпіади - 3 місце

Вітаємо завідуючого та колектив кафедри менеджменту з отриманням грамоти за високі показники діяльності у 2015-2016 навч. р. News icon

У вересні 2016 р. колектив кафедри менеджменту нагороджений ректором НМетАУ О.Г. Величко грамотою за високі показники діяльності у 2015-2016 навчальному році серед випускаючих кафедр.

Читання дисциплін викладачами кафедри менеджменту англійською мовою

З 2016-2017 навчального року викладачами кафедри менеджменту деякі дисципліни в рамках магістерських програм читатимуться англійською мовою.

Вітаємо переможця Олімпіади з менеджменту в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» News icon

В рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» в травні 2016 р. відбулась III Міжнародна студентська олімпіада з менеджменту серед молоді.

В олімпіаді з менеджменту у номінації «Практики та методи менеджменту» взяли участь 104 учасника з 7 країн світу (Україна, Білорусь, Росія, Азербайджан, Казахстан, Литва та Грузія).

Вітаємо студентку Лінник Анну Віталіївну (гр. МН-03-13), яка за результатами Олімпіади стала переможцем та отримала диплом I ступеня.

Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» News icon

В рамках другого туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, яка відбулась у Кременчуцькому національного університету ім.М.Остроградського 13-15 травня 2016 р.

Вітаємо студента групи ІД-10 Ільницького Олександра Олександровича, який за результатами конкурсу став переможцем та отримав диплом ІІІ ступеня. Керівник дипломної роботи – зав. каф. менеджменту, к.е.н., доц. Козенков Дмитро Євгенійович.

Конкурс проводиться щорічно у два тури:

- перший тур – внутрішній етап у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації (січень-лютий);

- другий тур – всеукраїнський етап у вищому навчальному закладі ІІІ-ІV рівнів акредитації, що призначено базовим.

Вітаємо призера Олімпіади з менеджменту в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» News icon

Вітаємо студентку Лінник Анну Віталіївну (гр. МН-03-13), яка за результатами Олімпіади стала призером та рекомендована до участі в ІІІ Міжнародній олімпіаді з менеджменту серед молоді.

 

В рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» з 4 по 14 квітня 2016 р. відбулася ІІІ Всеукраїнська олімпіада з менеджменту серед молоді

Олімпіада проводилася в декілька етапів. Перший етап проведено 4.04.2016 у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». В ньому взяли участь понад 70 учасників з 20 університетів у чотирьох індивідуальних номінаціях: «Практики та методи менеджменту», «Система менеджменту якості», «Система екологічного менеджменту», «Система енергетичного менеджменту».

Другий етап Олімпіади в номінації «Практики і методи менеджменту» було проведено на базі Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка в рамках ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності). Спільне проведення цих олімпіад стало

можливим завдяки домовленості про співпрацю між Інститутом модернізації змісту освіти МОН України та Українською асоціацією якості. У другому етапі взяли участь понад 110 учасників з 77 ВНЗ.

Третій етап Олімпіади проходив 14.04.2016 у приміщені Клубу лідерів якості України; в ньому взяли участь молоді спеціалісти віком до 35 років (не з ВНЗ).

 


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Історія кафедри

Методична робота

Наукова діяльність

Освітнi програми

Програма подвійного диплома "2D"

Клуб абітурієнтів

Консультації викладачів кафедри

Дистанційне навчання

Розклад занять