Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Професія для Вас!

Шановні    абітурієнти!

Національна металургійна академія України та факультет Матеріалознавства і обробки металів

 

Запрошують Вас отримати вищу освіту за кваліфікаційним рівнем

 

132 - Матеріалознавство

 

Для вступу за вказаною спеціальністю Вам необхідно скласти ЗНО за наступними дисциплінами:

1 – українська мова та література;

2 – математика;

3 – фізика або іноземна мова.

 

При вступі до НМетАУ у 2020 році приймаються сертифікати ЗНО, що отримані у 2018 і 2019 роках (для іноземної мови – тільки у 2020 році).

В НМетАУ діють курси підготовки до зовніщнього незалежного тестування (тел. (056) 744-70-51, 068-544-25-85), формування груп відбувається на постійній основі.

Підготовчі курси та пробні тестування у нашій Академії суттєво підвищують вірогідність безпроблемного вступу на престижні спеціальності.

 

Сучасне матеріалознавство - це наука про будову і властивості матеріалів, створених людською цивілізацією за увесь час її існування. Різноманіття навколишніх металевих і неметалічних а також композиційних матеріалів настільки об’ємно, що навіть короткий їхній опис займає сотні томів.

Розібратися в морі інформації щодо створення, властивостей,  галузей й умов використання матеріалів може тільки спеціально підготовлена людина, що володіє необхідними знаннями.

 

Матеріалознавство займає друге місце у світовій рейтинговій системі пріоритетних галузей знань і професій, уступаючи лише комп'ютерним технологіям, але й подальший прогрес в  створенні нових обчислювальних систем також синтезі та використанні наноструктурних тонкоплівкових напівпровідникових і інших матеріалів і спеціальними властивостями та технологіями їхнього одержання, розробці методів ефективного застосування матеріалів в різних умовах і захисту матеріалів від корозії.

 

Підготовка фахівців матеріалознавців в НМетАУ ведеться в тісному контакті з ведучими навчальними закладами Німеччини, США, Великобританії, Польщі й ін. У процесі навчання широко застосовуються відвідування студентами закордонних навчальних закладів, з багатьма з яких підписані договори про спільну підготовку фахівців. Випускники-бакалаври мають можливість навчатися в магістратурі та очній або заочній аспірантурі.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Отримані під час навчання і практики студентами-матеріалознавцями знання і навички дозволяють їм після закінчення закладу вищої освіти працювати на виробничих підприємствах металургійної, машинобудівної, будівельної, авіакосмічної та інших галузей, наукових, навчальних та проектно-конструкторських закладах, дослідницьких лабораторіях і центрах сертифікації продукції, органах експертизи, комерційних структурах, ділова активність яких відноситься до операцій з матеріалами різного застосування.

Запрошуємо Вас до вступу в НМетАУ на факультет матеріалознавства і обробки металів

 


 

Наша реклама!

 

Якщо Ви будете наполегливі у навчанні і подальшому житті, наша освіта дозволить Вам досягти кар’єрного зростання, високої зарплатні.

Детальніша інформація про Академію та  провідних співробітників наведена на сайті Академії -  www.nmetau.edu.ua.

 

Контакти для абітурієнтів та їх батьків:

Приймальна комісія - м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4, кімната 261, телефон (0562) 47-42-60

Декан факультету якості та інженерії матерыалів доц. Носко Ольга Анатоліївна

моб. тел. 063-689-99-81