Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

ВЧИМОСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Дистанційна освіта

Шановні студенти Вам надана можливість ефективно навчатися не виходячи з дому. На кафедрі ливарного виробництва, ми підготували матеріали на платформі Google Classroom.

 

Керуючись Законом України «Про вищу освіту», Постановами Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641, наказом МОН України від 16.03.2020 № 406, Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 та з метою забезпечення для здобувачів освіти можливості виконання індивідуальних навчальних планів в умовах дії карантинних обмежень, згідно із наказом НМетАУ від 02 жовтня 2020р. № 78аг - «Про організацію освітнього процесу в І семестрі 2020-2021 навчального року в умовах карантинних обмежень».

Платформа Google Classroom містить об'єднані полезні сервіси Google, організовані спеціально для навчання. Сьогодні вона як ніколи актуальна і популярна тому що постійно навчатися на карантині дуже важко, але студентам потрібно вчитися, а Google Classroom має все для того, щоб це забезпечити.

По суті це безкоштовна інтерактивна платформа від Google, яка дає можливість ділитися досвідом, підвищувати кваліфікацію, спілкуватися з колегами, учнями та студентами в "віртуальних аудиторіях".

Google Classroom доступний для всіх власників особистого облікового запису Google. Якщо ви коли-небудь проходили онлайн-курси, то легко розберетеся з платформою. На ній викладач чи вчитель може організувати роботу з декількома курсами, розподілити завдання, в тому числі індивідуальні. Також платформа дозволяє перевіряти завдання і оцінювати їх.

При реєстрації поштових скриньок обов'язково вказуйте своє Ім'я і Прізвище. Для занесення Ваших оцінок в журнал успішності.


Зображення

image rozklad__google_classroom.png


Додатки

elektronni_adresi_i_grafik_konsultatsiy_vikladachiv_kafedri_livarnogo_virobnitstva.pdf (elektronni_adresi_i_grafik_konsultatsiy_vikladachiv_kafedri_livarnogo_virobnitstva.pdf 159 kb)