Institute of Industrial and Business Technologies
Ukrainian State University of Science and Technologies

Виробнича практика-2022

У період 2.05.2022 - 27.05.2022 на базі кафедр МТОМ та ПМіЗМ УДУНТ  відбулась виробнича практика студентів третього курсу спеціальності 132 -Матеріалознавство, груп МВ01-19-1-3.

 

Information


У період 2.05.2022 - 27.05.2022 на базі кафедр МТОМ та ПМіЗМ УДУНТ  відбулась виробнича практика студентів третього курсу спеціальності 132 -Матеріалознавство, груп МВ01-19-1-3.

Під час практики засвоєні методи отримання, формування та спікання порошків. Отримання порошку здійснювали на планетарному відцентровому млині, змішування сировини проводили на змішувачі порошковому лабораторному; пресування порошку проводили на гідравлічному пресі МС-1000   лабораторії порошкових матеріалів кафедри ПМіЗМ. 

Засвоїли методи випробування порошкових матеріалів, ознайомилися  з випробувальним обладнанням лабораторій кафедри ПМіЗМ: твердомір для вимірювання твердості за методом Бринеля, крутильний маятник, розривна машина ИМ-4Р для випробування компактних та спечених матеріалів. Ознайомилися з принципом дії установки ВУП-5 для нанесення плівок в вакуумі з провідних і напівпровідникових матеріалів методом магнетронного, резистивного і електронного розпилення, а також для травлення матеріалів в плазмі.  

Засвоїли методику приготування металографічних шліфів на шліфувально-полірувальному обладнанні; навчились проводити аналіз мікроструктури  за допомогою мікроскопа «Nеорfot-21», ознайомитись з лабораторним устаткуванням для проведення термічної обробки кафедри МТОМ.

Ознайомитись з методиками та лабораторним устаткуванням для проведення електронної мікроскопії і рентгеноструктурного аналізу; засвоїли методи досліджень механічних властивостей сталі і ознайомилися з обладнанням лабораторії механічних випробувань кафедри МТОМ.

Ознайомитись з програмним комплексом QForm призначеним для моделювання процесів обробки металів тиском і термічної обробки.

 

 

 

   

Department of Material Science and Heat Treatment of Metals