UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

У 2017-2018 н.р. студенти та молоді вчені академії братимуть участь у наступних заходах:

         - всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (проходить у два тури), І - тур-жовтень-грудень 2017р., ІІ тур - січень-березень 2018р. Академія є базовим ВНЗ по проведенню другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за розділом «Металургія»;

         - конкурс НАН України на здобуття премій для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи. Обмежений термін подання робіт на конкурс -15 грудня 2017р.;

         - конкурс наукових робіт міської організації роботодавців  для студентів і молодих вчених «Інтелект-Творчисть-Успіх».(грудень-квітень);

         - конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука. (жовтень-листопад 2017р.);

         - міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (грудень-січень);

         - всеукраїнський студентський турнір з історії (7-9 листопада);

         - всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальностей  «Економіка підприємства» та «Економіка» (квітень 2018р.);

         - всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»;.

 Студенти академії також братимуть участь у всеукраїнській студентській олімпіаді, що проходить у два тури. І тур (в межах академії) - січень-лютий 2018р., ІІ тур (в базових ВНЗ) – ...

Програма стажування українських студентів в університетах Канади

Cтуденти вашого університету можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Подати зявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Кінцевий строк подачі 18 вересня 2017р.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.


Програма включає:

  • роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на пер ...

Засідання Комітету провайдерів зелених послуг Дніпропетровської торгово-промислової палати News icon

24 березня 2017 року в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (м. Дніпро, вул. Шевченка, 4) відбулося засідання Комітету провайдерів зелених послуг Дніпропетровської торгово-промислової палати, присвячене презентації та обговоренню програми підвищення кваліфікації інженерів за напрямом енергоаудит (енергоменеджмент) для фахівців промислових та комунальних підприємств, яку було розроблено Національною металургійною академією України у співробітництві з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та погоджено з Держенергоефективності та МОН України.

В рамках програми заходу представник Держенергоефективності проінформував учасників зустрічі щодо перспектив розвитку законодавчої бази України в сфері енергоефективності та пов’язаним з цим необхідним процесом підвищення фахової підготовки інженерів підприємств та організацій, особливо в регіонах. Викладачі профільних кафедр НМетАУ та керівництво Дніпропетровської торгово-промислової палати презентували програму курсу, енергоаудитори-практики з багатолітнім досвідом роботи надали рекомендації щодо можливостей та напрямів покращення змісту та навчальної бази для реалізації системного ефективного навчання за вище вказаним напрямом.

Захід проводився за підтримки Ради підприємців при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

7 травня 2015 року відбулося засідання ради молодих вчених News icon

7 травня 2015 року у конференц-залі нової бібліотеки відбулося засідання ради молодих вчених НМетАУ, на якому був присутній проректор з наукової роботи професор Пройдак Юрій Сергійович. Юрій Сергійович зробив наголос на необхідності постійно професійно розвиватися, знаходити мотивацію та активніше включатися в процеси, які відбуваються в наукових установах України та світу, не упускати можливості, які відкриваються перед молодими вченими.

За порядком денним були обговорені такі питання: про формування бази експертів з молодих вчених для проведення експертизи наукових проектів; про створення інформаційного центру для молоді (Scientific Informational Center for Youth) в рамках проекту CERES; про збір інформації для формування першого випуску електронної газети; про актуальні проблеми та перспективи розвитку ради молодих вчених академії.

          

Вітаємо! News icon

Аспірантку кафедри фінансів ХИМЕНКО Олену Олександрівну з перемогою у конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Отриманий грант буде використаний для реалізації проекту на тему «Нова професія – грантрайтер для студентів та людей з інвалідністю». Бажаємо плідної роботи та наукових відкриттів!

Вітаємо! News icon

Асистента кафедри металургії сталі Журавльову Світлану Валеріївну з нагородженням дипломом за I місце в сталеплавильній секції на 41 Міжнародній науково-технічній конференції молоді ВАТ «Запоріжсталь». Бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

Програма заходів Міжнародної спеціалізованої виставки промислового обладнання, металообробки, лиття та енергетики

1 жовтня 2014 в рамках Міжнародної виставки промислового обладнання та металообробки «Машпром - 2014» на базі НМетАУ пройдуть семінари та майстер-клас присвячені даній тематиці. Запрошуємо всіх бажаючих, відвідати даний захід. Програма заходу представлена ??нижче. Реєстрація учасників обов'язкова.

Повні переліки українських журналів, індексується в міжнародних  наукометричних базах

Scopus. Октябрь 2012                     

 

?

ЖУРНАЛ

рейтинг

1

 Актуальні проблеми економіки (Actual Problems of Economics)  

0,025

2

 Вестник зоологии (Vestnik Zoologii)          

0,027

3

 Журнал фізичних досліджень (Journal of Physical Studies)           

0,026

4           

 Інвестиційний менеджмент та фінансові інновації (Investment Management and Financial Innovations)       

0,027

5

 Клінічна хірургія (Klinic ...


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Керівництво

Основні напрямки наукової діяльності

Спеціалізовані вчені ради

Новини

Наукові школи

Наукові розробки

Виставкова діяльність

Рада молодих вчених

Студенська наука

Аспірантура

Докторантура

Видавнича діяльність НМетАУ

Винахідницька діяльність

Конференції