Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з менеджменту

Інформаційні повідомлення


Вітаємо!

Пожарську Олену Вікторівну магістра групи МН01-14М кафедри менеджменту та її наукового керівника доцента Шпортько Ганну Юріївну з отриманням диплому III ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 Менеджмент.

17 лютого 2021 року на базі кафедри менеджменту та публічного адміністрування Київського національного університету технологій та дизайну відбулося проведення Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 Менеджмент за спеціалізацією «Менеджмент бізнес-структур».

На конкурс дипломних наукових робіт було представлено 99 праць за освітнім ступенем «магістр» та 39 праць за освітнім ступенем «бакалавр» з 24 закладів вищої освіти.

Журі у складі 11 докторів економічних наук та 10 кандидатів економічних наук з 13 ЗВО визначило переможців, серед яких Пожарська Олена Вікторівна з дипломною роботою на тему: «Дослідження можливостей вдосконалення зовнішньоекономічної діяльності промислового підприємства» (науковий керівник доц. Шпортько Г.Ю.).

 

Кафедра управління та адміністрування