Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

До уваги старшокласників

ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ ТА ЇХ БАТЬКИ !

 

Національна металургійна академія України (НМетАУ) запрошує учнів 11-х, 10-х класів та їх батьків НА ТЕМАТИЧНІ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

С П Е Ц І А Л Ь Н О С Т І : «МЕТАЛУРГІЯ» (136), «МЕНЕДЖМЕНТ» (073), «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»(122) по суботах 14, 21 та 28 вересня 2019р. о 10.00 (м.Дніпро, пр.Гагаріна 4, центральний вхід, конференц-зала)

У  П Р О Г Р А М І :

1. ЗУСТРІЧ З ДЕКАНАМИ ФАКУЛЬТЕТІВ, ЗАВІДУВАЧАМИ КАФЕДР, ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ ТА ВИКЛАДАЧАМИ;

2. ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ НМетАУ (в т.ч. з прийомом на бюджетну форму навчання за державним замовленням);

3. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НАВЧАННЯМ ЗА ІНТЕГРОВАНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ (ПРОВІДНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ, ЧЕХІЇ, тощо), З МОЖЛИВОСТЯМИ ПОДАЛЬШОГО ЗАКОРДОННОГО СТАЖУВАННЯ І ОТРИМАННЯМ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ, ПЕРСПЕКТИВАМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ.

4. ПРОВЕДЕННЯ (БЕЗКОШТОВНО) ПРОБНИХ ТЕСТУВАНЬ НМетАУ З МАТЕМАТИКИ ТА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В ФОРМАТІ ЗНО. ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОБНИХ ТЕСТУВАНЬ СТАРШОКЛАСНИКАМ БУДЕ НАДАНО АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ЇХ РОБІТ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОДАЛЬШОЇ ПІДГОТОВКИ З ЦИХ ПРЕДМЕТІВ.

Для участі в пробних тестуваннях з математики та (або) іноземної мови 14, 21, 28 вересня, а також для участі в подальших консультаціях школярів, кожному бажаючому старшокласнику необхідно заздалегідь зареєструватися: на е-mail 2016@klass.dp.ua, або на VIBER 099 - 616 -77- 38 надіслати свої контактні дані (прізвище, ім’я, по-батькові; адреса; школа і клас; контактні телефони школяра та батьків, VIBER, е-mail ). Додаткове підтвердження реєстрації старшокласника на пробні тестування не потрібне

Телефони 097-365-00-03, 050-340-25-25

Інформаційні повідомлення


Кафедра управління та адміністрування