UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Кафедра обліку і аудиту

ЗЕЛІКМАН Владислав Давидович photo

Завідувач кафедрою: ЗЕЛІКМАН Владислав Давидович

Контакти:

Адреса Кафедра обліку і аудиту, НМетАУ, пр. Гагаріна, 4, Дніпропетровськ, 49600, Україна

E-mail: kaf.ua@metal.nmetau.edu.ua

Телефон: +38 (0562) 47 44 51

Альтернативна сторінка: http://vk.com/public77365459Кафедра навчає студентів за напрямом підготовки 030509 - облік і аудит та за спеціальністю 071 - облік і оподаткування освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст", "магістр" за усіма формами навчання (денна, безвідривна, заочна).

Підготовка фахівців з обліку і аудиту в Національній металургійній академії України ведеться з 1996 р.: спочатку на кафедрі менеджменту, потім - на створеній у 2000 р. кафедрі фінансів та обліку. З 2002 року кафедра обліку і аудиту діє під її сьогоднішньою назвою.

Викладачі кафедри обліку і аудиту, з яких половина має наукові ступені та вчені звання, є висококваліфікованими фахівцями, мають досвід як наукової, так і практичної діяльності.

Наукова діяльність кафедри спрямована на удосконалення систем обліку, аналізу і аудиту та їх методичного забезпечення, оптимізацію фінансових показників діяльності підприємства та системи інформаційного забезпечення управлінських рішень, розробку механізмів управління витратами підприємства та ін.

Кафедра обліку і аудиту підтримує тісні зв'язки з кафедрами обліково-аналітичного напряму у багатьох вищих навчальних закладах України, з науково-дослідними і академічними інститутами, промисловими підприємствами.

 

      

     facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Наукова діяльність

Інформація для абітурієнтів

Методична діяльність

Розклад занять та консультацій