Утворено Український державний університет науки і технологій

З метою модернізації мережі закладів вищої освіти Кабінет Міністрів України утворив Український державний університет науки і технологій. Таке рішення було прийнято на засіданні Уряду, 31 березня 2021 року.

«В умовах стратегічного розвитку вищої освіти важливою є модернізація мережі закладів вищої освіти. Створення потужних університетів – необхідний крок для задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних фахівцях та покращення конкурентних можливостей здобуття якісної вищої освіти», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Згідно з рішенням, утворено Український державний університет науки і технологій із подальшим приєднанням до нього Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національної металургійної академії України.

Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національній металургійній академії України, продовжуватимуть навчання в новоутвореному університеті за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.

Фінансування університету буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству освіти і науки.