З 2 липня 2014 року починається набір чергової групи слухачів курсів для початківців трейдерів: "Основи фондового ринку та інтернет-трейдингу"

Національна металургійна академія України в рамках міжнародного проекту "Студентський фінансовий клуб" за підтримки «Української біржі» проводить спеціалізовані курси для приватних інвесторів і трейдерів: «Основи фондового ринку та інтернет-трейдингу».

Збірна команда трейдерів НМетАУ досить успішно виступила у першому чемпіонаті України з Інтернет-трейдингу серед студентів (Біржова Універсіада-2012)

Tel.:  (067) 893-39-45

e-mail: sadow@metal.nmetau.edu.ua

Сайт «Української біржі»: www.ux.ua

Національна металургійна академія України за підтримки «Української біржі» проводить спеціалізовані курси для приватних інвесторів і трейдерів:«Основи фондового ринку та інтернет-трейдингу».

ДОКЛАДНА СТРУКТУРА КУРСУ, ФОТОЗВІТ, НОВИНИ.

Коротка інформація про програму:

Курси будуть корисні тим, хто робить перші кроки у вивченні фондового ринку і хотів би інвестувати вільні кошти в цінні папери українських емітентів.Однією з найважливіших особливостей цього навчального курсу є його практична спрямованість.

Крім цього, в рамках курсів заплановані практичні заняття для трейдерів, які вже мають досвід роботи на фондовому ринку.Практичні майстер-класи будуть проводитися за участю висококваліфікованих фахівців «Української біржі» та представників інвестиційних компаній.

Курс розбитий на чотири модулі, розрахований на 24 академічні години і має чітко виражену практичну спрямованість.

Всі теоретичні положення ілюструються практичними матеріалами, в тому числі з використанням матеріалів «Української біржі» та інших джерел.Слухачі познайомляться з торговими системами, що дозволяють торгувати акціями та ф'ючерсами на фондовому ринку України.Будуть запропоновані практичні поради трейдерів, які вже мають досвід інтернет-трейдингу на "Українській біржі».

Модуль ? 1 розповість про фондовий ринок, як важливої частини сучасної економіки.

Модуль ? 2 ознайомить слухачів з існуючими реаліями фондового ринку України.

У рамках Модуля ? 3 конкретизуються теоретичні знання, необхідні для торгівлі на біржі.Концентрується увага на інтернет-трейдинг як однієї з важливих і динамічно розвиваються складових фондового ринку.

Модуль ? 4 присвячений вивченню практики біржової торгівлі; слухачі ознайомляться з процедурою вибору брокера та підключення до торгів, отримають можливість «попрацювати» на реальних торгових терміналах (SmartTrade, QUIK), а також отримають практичні рекомендації, необхідні починаючим трейдерам.

Навчальна група - від 10 до 12 осіб.
Заняття проводяться в зручний для слухачів час на протязі 2 тижнів.
По закінченню курсів - видаються свідоцтва.

Збірна команда трейдерів НМетАУ успішно виступила у першому чемпіонаті України з Інтернет-трейдингу серед студентів (Біржова Універсіада-2012)

Ред. новин