Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Теслюк Сергій Іванович

ЗАСТУПНИК ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЕКОЛОГІЇ ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»

ВИПУСКНИК МЕТАЛУРГІЙНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (1991р.)

 

У професійній діяльності Сергія Івановича Теслюка ПАТ «АрселорМІттал Кривий Ріг» посідає особливе місце, адже на цьому підприємстві з 1984 р. розпочалося його професійне становлення, яке з роками переросло у високу кваліфікацію та заслужений ав­торитет фахівця з управління. З кожною наступною сходинкою кар'єрного зростання міцнішали знання і досвід, основи яких були закладені у Дніпропет­ровському металургійному інституті.

Народився 23 листопада 1962 р. у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. Вищу освіту здобував за спеціальністю «Металургія чорних металів», отри­мавши у 1991 р. кваліфікацію інженера-металурга. Перший досвід трудової діяльності набув у техні­кумі, під час проходження практики у спеціалізо­ваному управлінні «Укрзв'язокчормет» в 1980 р., на посаді монтажника радіоапаратури та приладів. У 1981 р.- електромонтер Новокриворізького гір­ничо-збагачувального комбінату, того ж року був призваний до лав Радянської Армії.

З 1984 р. продовжив роботу за фахом, до 2006 р. у КДГМК «Криворіжстал ь» працював у різних управ­ліннях на посадах електрослюсаря, електромеха­ніка, інженера з охорони праці І категорії, заступ­ника начальника відділу методології та статистики, начальника відділу методології та статистики управ­ління охорони праці та пожежної безпеки.

Після реорганізації Криворіжсталі у ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг» С. І. Тєслюк працював головним спеціалістом з удосконалення системи управління охорони праці управління охорони праці та пожеж­ної безпеки, у ВАТ «АрселорМІттал Кривий Ріг» - менеджер з охорони праці - начальник управлін­ня охорони праці та пожежної безпеки, заступник директора - начальник управління охорони праці та пожежної безпеки, директор охорони праці, ди­ректор департаменту охорони праці. З листопада 2013 р. обіймає посаду заступника генерального директора з охорони праці та екології підприємства.

За багаторічну самовіддану працю на підприємстві Сергій Іванович нагороджений почесним званням «Честь і гордість «АрселорМІттал Кривий Ріг», почес­ною грамотою президії ЦК профспілок трудящих ме­талургійної та гірничодобувної промисловості Украї­ни, грамотою Криворізького виконкому міської ради та нагрудним знаком «За заслуги у службі» II ступеня.

Одружений. З дружиною Ольгою Геннадіївною виховали доньку Анну та сина Володимира. У вели­кій родині підростають онуки Аріна, Дмитро і Тетяна.

Життєве кредо Сергія Івановича: «Складно - не значить неможливо».

 

 Вгору: Видатні випускники академії