UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

"Інтерпайп сталь"-завод, як витвор мистецтва

18 листопада співробітники бібліотеки НМетАУ відвідали завод Інтерпайп Сталь, де на власні очі побачили весь процес виробництва сталі.

"Інтерпайп" - четверта за рівнем потужностей трубна компанія світу, третя в світі по виробництву і постачанню залізничних коліс, найбільший світовий постачальник силікомарганцю.

Завод об'єднує інноваційні сталеплавильні технології, новий підхід до виробничої культури і сучасні арт-інсталяції Олафура Еліассона, що стали невід'ємною частиною підприємства.

Найкрасивіші бібліотеки світу

Зали, в яких хочеться оселитися назавжди, в фотографіях Уїлла Прайса.

    В наші дні фонди найбагатших бібліотек світу обчислюються мільйонами книг, проте їм все одно доводиться непросто. Складно витримати конкуренцію інтернету, електронних читалок, повселюдно доступої інформації. Однак деякі бібліотеки щосили намагаються зберегти атмосферу храму знань.


 

Джерело: https://www.adme.ru/tvorchestvo-fotografy/samye-krasivye-biblioteki-mira-671455/ © AdMe.ru

Чому наше майбутнє залежить від бібліотек, читання та фантазії

  Відмінна лекція письменника Ніла Геймана про природу і користь читання.

Шляхами війни

5 травня у конференц-залі НМетАУ відбувся захід, присвячений 9 травня — річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939—1945 рр.). У літературно-музичній композиції, що була підготовлена бібліотекою НМетАУ (директор Фахрутдінова С. М.) та студентським клубом (директор Біленко Е. І.), пролунали вірші та пісні про війну. Але особливо цінним став виступ ветерана, учасника бойових дій Басса Савелія Борисовича, що пройшов всю війну, почавши її на кордоні з Польщею та закінчивши біля міста Харбін у Китаї.

  

Бібліотека НМетАУ повідомляє, News icon

що в залі наукової періодики є комп'ютери, на яких можна працювати з електронним каталогом, а також безкоштовний WI – FI. Відновлено передплату на наукові видання.

Шановні студенти! News icon

Запис до бібліотеки НМетАУ буде проводитися з 7-го вересня з 10:00 до 16:00 на абонементі навчальної літератури (прохід через ауд. 417 а) для академічних груп. Старости мають домовитися про дату та час обслуговування групи. Студент повинен мати з собою паспорт та 1 фотографію 3х4.

18 листопада 2013 р. в читальному залі бібліотеки (к.417) відбувся літературно-музикальний вечір: "Прийшов час розповісти".

На ньому були згадані героїчні сторінки життя колишнього директора бібліотеки ДМеті Ганцеровської Е.Г. та її бойової подруги Реви В.В., які входили у розвідувальну групу "Жанна" під час ВВВ.

            


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Інформація

Співробітники

Новини

Правила користування