UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Каталог офіційних статистичних публікацій у 2018 року

Головне управління статистики у Дніпропетровській області

пропонує Вашій увазі каталог , в якому наведено перелік

статистичних збірників, бюлетеніі, доповідей таекспрес

випусків, що містять всебічну інформацію про

соціально-економічне становище області, і які

 будуть випущені протягом 2018  року. 

Звертаемо увагу, що перелічені в каталозі публікації

у повному обсязі викладаються на вишевказаному

вебсайті   у розділах **Експрес-випуски** та **Публікації**

http://www.dneprstat.gov.ua

15 онлайн-бібліотек

Сегодня найти определенную книгу очень просто: ее можно купить в магазине, заказать в интернете или просто скачать. Если вы давно хотите что-нибудь почитать, но не знаете, где взять нужную литературу, то наш список облегчит ваш выбор.

Мы в AdMe.ru уже скачали себе парочку книг.Источник: https://www.adme.ru/tvorchestvo-pisateli/15-onlajn-bibliotek-s-besplatnymi-knigami-1156860/ © AdMe.ruСегодня найти определенную книгу очень просто: ее можно купить в магазине, заказать в интернете или просто скачать. Если вы давно хотите что-нибудь почитать, но не знаете, где взять нужную литературу, то наш список облегчит ваш выбор.

Мы в AdMe.ru уже скачали себе парочку книг.Источник: https://www.adme.ru/tvorchestvo-pisateli/15-onlajn-bibliotek-s-besplatnymi-knigami-1156860/ © AdMe.ruhttps://www.adme.ru/tvorchestvo-pisateli/15-onlajn-bibliotek-s-besplatnymi-knigami-1156860/Сегодня найти определенную книгу очень просто: ее можно купить в магазине, заказать в интернете или просто скачать. Если вы давно хотите что-нибудь почитать, но не знаете, где взять нужную литературу, то наш список облегчит ваш выбор.

Мы в AdMe.ru уже скачали себе парочку книг.Источник: <a href="https://www.adme.ru/tvorchestvo-pisateli/15-onlajn-bibliotek-s-besplatnymi-knigami-1 ...

Базова англійська за 16 часів

Базова англійська за 16 часів? Ввважаєте це неможливим?

Посніть і переконайтесь в протилежному.

 

 https://tvkultura.ru/video/show/brand_id/14505/episode_id/114802/video_id/114802/

 

12 грудня в конференц-залі бібліотеки відбувся поетичний вечір

Країна Любов
Тут прозвучали вірші різними мовами світу. Під керівництвом викладача Дайик А.Б. виступили учні підготовчого відділення нашої академії: Харіз Тауфік (Марокко), Гундул Саад (Марокко), Евесат Язан Самі (Йорданія), Иризи Мохамед (Марокко), Абу Сеіф (Палестина). Хлопці прочитали вірші на своїй рідній мові і російською, який вони почали вивчати зовсім недавно.

А студенти гуманітарного факультету продемонстрували знання іноземних мов: Попович Інеса (гр ФМ -15-1) прочитала вірші Шекспіра англійською мовою. Студенти групи ФМ-16: Доброскок Яна, Пешенко Аліна, Кобилякова Настя, Торговіч Марина прочитали вірш Гете «Дика троянда» на німецькій мові (викладач Кривуля В.А.).

Порадували новими віршами і наші поети: Бова Даша (гр. МН-01-16-01), Красношлик Оля (гр. АВ-01-12), Сова Артем (аспірант кафедри металургії чавуну).
Хлопці поділилися своїми почуттями, емоціями, світоглядом. Теплу, дружню атмосферу свята підтримала Адамян Анна (Зав. Сектором бібліотеки),
надавши експозицію своїх картин.
Онуфрієнко М. Н., зав. культурно-просвітницьким відділом бібліотеки.
22 листопада 2017 у конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів та співробітників з Анною Теряник, випускницею нашого ВУЗа. News icon


  А. Теряник - волонтер. Вона разом з друзями, практично з самого початку АТО, перевозить на своїх машинах поранених бійців у госпіталі. За цей час їх попутниками стали більше тисячі людей. За свою діяльність Анна нагороджена орденом «За оборонну країну», а також президентською нагородою «За гуманітарну участь у антитерористичній операції».
Анна Теряник розповіла про людей, якім допомогала. Вона записувала історії, які розповідалі поранені бійці по дорозі до лікарні. Поступово путеві нотатки перетворилися в книгу. За книгу «Попутники», видавну в травні 2016 року, Анна отримала премію на конкурсі «Дивись українське». На Запорізькому книжковому ярмарку ця книга стала кращою книгою року. Друга частина розповідей у ​​вигляді книги "Наші" з'явилася в 2017 році. Исторії, про які написано в книзі, зацікавлять  багатьох читачів.

  Онуфриенко М. Н., зав. культурно-просвітницьким відділом бібліотеки

 

Зустріч з Ганною Терянік

   22 листопада о 13:00 в конференц-залі бібліотеки НМетАУ (3 поверх) відбудеться зустріч з Ганною Терянік, яка від початку війни  брала активну участь у волонтерському русі та є автором дорожніх нотаток "Попутники" та "Наші". Ці книжки народилися завдяки справжнім історіям, які розповіли автору поранені бійці на шляху до шпиталю.

   Книга "Попутники" вийшла в світ в травні 2016 року та здобула премію на конкурсі "Дивись українське", а також на Запорізькій книжковій толоці, як "Найкраща книжка року". Друга частина оповідань "Наші" опинилася на полицях магазинів вже у травні 2017 року. Кожен персонаж насправді існує. Він, можливо, навіть живе поряд з вами. Та посміхається саме Вам.

    За свою діяльність Ганна нагороджена орденом "За оборону країни", а також президентською нагородою "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

     Запрошуємо усіх бажаючих.

"Інтерпайп сталь"-завод, як витвор мистецтва

18 листопада співробітники бібліотеки НМетАУ відвідали завод Інтерпайп Сталь, де на власні очі побачили весь процес виробництва сталі.

"Інтерпайп" - четверта за рівнем потужностей трубна компанія світу, третя в світі по виробництву і постачанню залізничних коліс, найбільший світовий постачальник силікомарганцю.

Завод об'єднує інноваційні сталеплавильні технології, новий підхід до виробничої культури і сучасні арт-інсталяції Олафура Еліассона, що стали невід'ємною частиною підприємства.

    

Найкрасивіші бібліотеки світу

Зали, в яких хочеться оселитися назавжди, в фотографіях Уїлла Прайса.

    В наші дні фонди найбагатших бібліотек світу обчислюються мільйонами книг, проте їм все одно доводиться непросто. Складно витримати конкуренцію інтернету, електронних читалок, повселюдно доступої інформації. Однак деякі бібліотеки щосили намагаються зберегти атмосферу храму знань.


 

Джерело: https://www.adme.ru/tvorchestvo-fotografy/samye-krasivye-biblioteki-mira-671455/ © AdMe.ru

Чому наше майбутнє залежить від бібліотек, читання та фантазії

  Відмінна лекція письменника Ніла Геймана про природу і користь читання.

Шляхами війни

5 травня у конференц-залі НМетАУ відбувся захід, присвячений 9 травня — річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939—1945 рр.). У літературно-музичній композиції, що була підготовлена бібліотекою НМетАУ (директор Фахрутдінова С. М.) та студентським клубом (директор Біленко Е. І.), пролунали вірші та пісні про війну. Але особливо цінним став виступ ветерана, учасника бойових дій Басса Савелія Борисовича, що пройшов всю війну, почавши її на кордоні з Польщею та закінчивши біля міста Харбін у Китаї.

  

Бібліотека НМетАУ повідомляє, News icon

що в залі наукової періодики є комп'ютери, на яких можна працювати з електронним каталогом, а також безкоштовний WI – FI. Відновлено передплату на наукові видання.

Шановні студенти! News icon

Запис до бібліотеки НМетАУ буде проводитися з 7-го вересня з 10:00 до 16:00 на абонементі навчальної літератури (прохід через ауд. 417 а) для академічних груп. Старости мають домовитися про дату та час обслуговування групи. Студент повинен мати з собою паспорт та 1 фотографію 3х4.

18 листопада 2013 р. в читальному залі бібліотеки (к.417) відбувся літературно-музикальний вечір: "Прийшов час розповісти".

На ньому були згадані героїчні сторінки життя колишнього директора бібліотеки ДМеті Ганцеровської Е.Г. та її бойової подруги Реви В.В., які входили у розвідувальну групу "Жанна" під час ВВВ.

            


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Інформація

Співробітники

Новини

Правила користування