UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Шляхами війни

5 травня у конференц-залі НМетАУ відбувся захід, присвячений 9 травня — річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939—1945 рр.). У літературно-музичній композиції, що була підготовлена бібліотекою НМетАУ (директор Фахрутдінова С. М.) та студентським клубом (директор Біленко Е. І.), пролунали вірші та пісні про війну. Але особливо цінним став виступ ветерана, учасника бойових дій Басса Савелія Борисовича, що пройшов всю війну, почавши її на кордоні з Польщею та закінчивши біля міста Харбін у Китаї.

  

Бібліотека НМетАУ повідомляє, News icon

що в залі наукової періодики є комп'ютери, на яких можна працювати з електронним каталогом, а також безкоштовний WI – FI. Відновлено передплату на наукові видання.

Шановні студенти! News icon

Запис до бібліотеки НМетАУ буде проводитися з 7-го вересня з 10:00 до 16:00 на абонементі навчальної літератури (прохід через ауд. 417 а) для академічних груп. Старости мають домовитися про дату та час обслуговування групи. Студент повинен мати з собою паспорт та 1 фотографію 3х4.

18 листопада 2013 р. в читальному залі бібліотеки (к.417) відбувся літературно-музикальний вечір: "Прийшов час розповісти".

На ньому були згадані героїчні сторінки життя колишнього директора бібліотеки ДМеті Ганцеровської Е.Г. та її бойової подруги Реви В.В., які входили у розвідувальну групу "Жанна" під час ВВВ.

            


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Інформація

Співробітники

Новини

Правила користування