Національна металургійна академія України

Коди доступу до Google Classroom

 

група АП01-19

1. Теоретичні основи електротехніки - dfctx4y (Бездєнєжних М.Є., кафедра електричної інженерії)

 

2. Електричні машини та мікромашини - fe3nsrv (Куваєв В.Ю., кафедра електричної інженерії)

 

3. Електричні апарати - 3ip5ezz (Куваєв В.Ю., кафедра електричної інженерії)

 

4. Мікропроцесорні пристрої - wfyajeh (Зінченко М.Д., кафедра автоматизації виробничих процесів)

 

5. Теорія автоматичного керування - nqj5omc (Тарасевич І.Г., кафедра автоматизації виробничих процесів)

 

6. Електроніка та мікросхемотехніка - gprsosw (Безуглий А.В., кафедра електричної інженерії)

 

7. Надійність та діагностика електротехнічних систем - mb5nqkv (Куваєв В.Ю., кафедра електричної інженерії)

 

8. Фізичне виховання - swvgjm7 (Матлахов М.В., кафедра фізичної культури та спорту)

 

групи МЕ-20, МВ-20, ІМ-20, АВ-20, ХТ-20

1. Електротехніка - oorafyg (Бездєнєжних М.Є., кафедра електричної інженерії)

 

група АП01-18

1. Теорія електроприводу - bqss76b (Кузнецов В.В., кафедра електричної інженерії)

 

2. Системи керування електротехнічними комплексами – d7mdaub (Стьопкін В.В., кафедра електричної інженерії) - курс доступний на MOODLE (http://moodle.megaworld.top/)

 

3. Моделювання електромеханічних систем – fuij3ah (Стьопкін В.В., кафедра електричної інженерії) - курс доступний на MOODLE (http://moodle.megaworld.top/)

 

4. Електропостачання промислових підприємств – ueyuojz  (Ніколенко А.В., кафедра електричної інженерії)

 

5. Силові перетворювачі - rfh56id  (Безуглий А.В., кафедра електричної інженерії)

 

6. Фізичне вихованняkyfmoab(Матлахов М.В., кафедра фізичної культури та спорту)

 

7. Електроустаткування металургійних заводів5zbpscn (Нежурін В.І., кафедра електричної інженерії)

 

8. Електротехнологічні установки та процесиxyuvoih (Нежурін В.І., кафедра електричної інженерії)

 

9. Елементи автоматизованого електроприводуr56tgkh (Кузнецов В.В., кафедра електричної інженерії)

 

10. Аналіз електромеханічних систем в MATLAB uev2sqo (Стьопкін В.В., кафедра електричної інженерії) – курс доступний на MOODLE (http://moodle.megaworld.top/)

 

 

група АП01-17М

1. Комплектний електропривод - dqcmmog (Кузнецов В.В., кафедра електричної інженерії)

 

 2. Спеціальні питання систем керування електроприводами – g3ov7w2 (Стьопкін В.В., кафедра електричної інженерії) - курс доступний на MOODLE (http://moodle.megaworld.top/)

 

 3. Технічні та програмні засоби електротехнічних систем – 5qoxvg2 (Стьопкін В.В., кафедра електричної інженерії) - курс доступний на MOODLE (http://moodle.megaworld.top/)

 

4. Вибіркова дисципліна професійної підготовки №2 «Програмування цифрових систем керування електроприводами» – xxacvkd (Нежурін В.І., кафедра електричної інженерії)

 

5. Інноваційний розвиток підприємства (Завгородня О.О., кафедра міжнародної економіки, політичної економії та управління). Доступ до https://classroom.google.com/ за запитом на e-mail: elenzavg@gmail.com

 

6. Вибіркова дисципліна професійної підготовки №1 «Автоматизовані системи керування в металургії» (Потап О.Ю., кафедра автоматизації виробничих процесів). Доступ до https://classroom.google.com/ за запитом на e-mail: oepotap@gmail.com

 

група АП01-20

1. Електроматеріалознавство (Ніколенко А.В., кафедра електричної інженерії) -

доступ за запитом на e-mail: nikolenko.a.v.nmetau@gmail.com

 

група МБ01-18

1. Електропривод металургійних машин та агрегатів - a2qjnao  (Бездєнєжних М.Є. кафедра електричної інженерії)

 

 


Вгору: Дистанційне навчання