Національна металургійна академія України

Розклад занять

 

Дистанційне навчання

(23.09.21-29.01.2022)

(наказ №64аг від 22 вересня 2021 року)

 

Розклад занять на платформі Zoom

(link-запрошення до занять з датами та часом доступні у Google Classroom та Moodle)

 

Коди доступу до Google Classroom

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Ніколенко

Анатолій

Васильович

 1  

 

 

 Чисельник

АП01-18-1

Електропостачання промислових підприємств

 

 2

 АП01-18

Електропостачання промислових підприємств

 

 

 

 
 3

 Чисельник

АП01-18

Електропостачання промислових підприємств


Знаменник

АП01-18-2

Електропостачання промислових підприємств

 

 

 АП01-20

Електроматеріалознавство

 

 
 4

 

 

 

 АП01-20

Електроматеріалознавство

 
 5      

 АП01-20

Електроматеріалознавство

 

 

    

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Стьопкін

Василь

Володимирович

 1  

АП01-18-1,2

Моделювання електромеханічних систем

   

 

 2  

 АП01-17М

Спеціальні питання систем керування електроприводами

 

АП01-17М

Технічні та програмні засоби електротехнічних систем 

 

 3  

 

АП01-17М 

 Спеціальні питання систем керування електроприводами

 

 АП01-18-1,2

Системи керування електротехнічними комплексами

АП01-18-1

Системи керування електротехнічними комплексами

 4

АП01-18-1

Моделювання електромеханічних систем

 

 

АП01-18-2

Моделювання електромеханічних систем 

АП01-18-2

Системи керування електротехнічними комплексами

 5          

 

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Кузнецов

Віталій

Вадимович

 1

 

 

 

АП01-17

Напрями розвитку електроприводів

 

 2

 

 

 

АП01-18

Теорія електроприводу

 

 3

 

 

 

 

АП01-17 

Комплектний електропривод

 

 
 4

  АП01-18-2

Теорія електроприводу

 АП01-17

Напрями розвитку електроприводів

 

 АП01-17

Комплектний електропривод

 
 5

 АП01-18-2

Теорія електроприводу

 Знаменник

АП01-17

Напрями розвитку електроприводів

 

АП01-17

Комплектний електропривод

 

 

 

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Нежурін

Вадим

Ілліч

 1

 

 

 

 

 

 2

 

 

 

 

 
 3

 

 

 

 

 

 
 4

 

 

 

 

 
 5          

 

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Куваєв

Віктор

Юрійович

 1  

 

 

Чисельник

АП01-19 

Електричні апарати


 Знаменник

АП01-18

Електричні машини та мікромашини

 

 2  

 

 

АП01-19 

Електричні апарати

 

 
 3

АП01-19

Електричні машини та мікромашини

 

 

 АП01-19

Електричні апарати

 

 

 4

АП01-19 

Електричні машини та мікромашини

 Знаменник

АП01-18

Електричні машини та мікромашини

 

 

 
 5          

 

 

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Безуглий

Анатолій

Володимирович

 1

 

АП01-19

Електроніка та мікросхемотехніка

 

 

 

 2  

 АП01-19

Електроніка та мікросхемотехніка

 

 

 

 
 3  

 АП01-18

Силові перетворювачі

 

 

 

 4

 

 Чисельник

АП01-18

Силові перетворювачі

 

АП01-19

Електроніка та мікросхемотехніка

 
 5          

 

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Бездєнєжних

Марина

Євгеніївна

 1  

 

 

 

Знаменник

МЕ-20, МВ-20 

Електротехніка

 АП01-18

Електротехніка

 2  

АП01-18 

Електротехніка

 

 МЕ-20, МВ-20

Електротехніка

 

 АП01-18

Електротехніка

 3  

 АП01-19

Теоретичні основи електротехніки

 

 ІМ-20, АВ-20, ХТ-20, МБ

Електротехніка

 АП01-19

Теоретичні основи електротехніки

 4

 КН-20, ПЗ

Електротехніка

 

 

 

 АП01-19

Теоретичні основи електротехніки

 5          

 

 

 Викладач  Пара  Понеділок
 Вівторок  Середа
Четвер  П`ятниця

Стурова

Лариса

Олександрівна

 1  

 

   

 

 2  

 

 

 

 
 3

Чисельник

КН01-20 

Електротехніка

 

 

 Знаменник

ПЗ01-20

Електротехніка

 
 4

 

 

 

Чисельник 

ТЕ-20

Знаменник

ІМ, МБ, ХТ

Електротехніка

 
 5