Національна металургійна академія України

Абітурієнту

Кафедра ІТС запрошує абітурієнтів на спеціальність «122 – Комп'ютерні науки»


Шановні шукачі нових знань та професії своєї мрії!

Запрошуємо Вас на борт нашого кораблю під назвою «ІТС». На Вас чекає непроста, але дуже цікава подорож! Ви отримаєте досвід у вирішенні різноманітних задач та питань з використанням сучасних методів та технологій.


Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС) готує бакалаврів, магістрів та PhD за спеціальністю «122 – Комп'ютерні науки».


Чому саме ми?
Актуальність. Програміст – одна з найбільш високооплачуваних професій. Ріст IT-галузі в Україні щороку становить 30-40%.
Якість. Випускники нашої кафедри працюють в провідних IT-компаніях в Україні та за її межами.
Можливість самореалізації. Студенти можуть розкрити себе в спеціалізованих гуртках, художній самодіяльності, громадській роботі.


Більш детальну інформацію про нас можна отримати на нашій сторінці, про терміни вступу дивіться на сторінці приймальної комісії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кафедра ІТС запрошує абітурієнтів на спеціальність «121 –Інженерія програмного забезпечення»


 

Також, якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, 3D-моделей, комп'ютерних ігор, інших програм, то Вам слід вибрати навчання за спеціальністю «121 - Інженерія програмного забезпечення».

 

Інженерія програмного забезпечення – спеціальність, спрямована на розробку програмних систем, які працюють надійно та ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, і які задовольняють вимогам, висунутим до них замовниками.

 

Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, вони приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів, і мають достойну оплату своєї праці. 

Попит на фахівців з інженерії програмного забезпечення у майбутньому буде тільки зростати!

Спеціальнісь 121

 

 

Чекаємо на Вас!

З повагою, Кафедра ІТС.

 

 Слідкуйте за нами в соціальних мережах:

ITS | Facebook ITS | Instagram


Додатки