UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Михальов Олександр Ілліч photo

Михальов Олександр Ілліч

Завідувач кафедри

доктор технічних наук, професор

Контакти:

E-mail: maillich@ukr.net

Телефон : (+380)56-7135256

Кімната : 503

Михальов Олександр Ілліч, доктор технічних наук, професор. Завідувач кафедрою інформаційних технологій і систем НМетАУ, директор державного науково-виробничого підприємства Міністерства освіти та науки України "Системні технології". Нагороджений відзнакою "Відмінник освіти України", 1999 рік. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 за роботу "Новітні енергозберігаючі технології виробництва марганцевих феросплавів в електропечах", згідно з Указом Президента УКРАЇНИ №686 / 2015.

Наукові інтереси: теорія адаптивної ідентифікації та нейро-фаззи керування нелінійних динамічних систем, мережних технологій; математичне моделювання технологічних процесів і комп'ютерної обробки експериментальних даних, фрактального матеріалознавства і прикладної синергетики.

Суспільна діяльність: Науковий керівник Центру інформаційних технологій НМетАУ. Відповідальний редактор збірок наукових праць "Системні технології" і "Адаптивні системи автоматичного управління". Голова спеціалізованої ради з захисту кандидатських і докторських дисертацій: Д 08. 084.01 математичне моделювання і обчислювальні методи. Керівник наукового семінару "Фрактали і прикладна синергетика", співголова регіонального наукового семінару "Математичне моделювання, проблеми управління і прикладної інформатики". Член організаційних і програмних комітетів ряду міжнародних наукових конференцій: "Матеріали електронної техніки і сучасні інформаційні технології" (МЕТIТ), "Інтелектуальні системи ухвалення рішень і прикладні аспекти інформаційних технологій" (ISDMIT), "Математичне і програмне забезпечення інтелектуальних систем" (MSIS) та ін.

З материалів часної колекції створено сайт "Люки приднепровья".

Публікації на scholar.google.com.ua


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Акредитація

Учбовий процес

Історія кафедри

Наукова діяльність

Новини кафедри

Системні технології

Науковий семинар

Освітнi програми

ІТММ - 2018

ІТММ - 2019

Методичні матеріали

Роботи студентів

Абітурієнту