Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Кафедра загальноосвітніх дисциплін та економіки

Фаїзова Ольга Латифівна photo

Завідувач кафедри: Фаїзова Ольга Латифівна

Контакти:

Адреса 49005, Дніпропетровськ, пр. Гагарина, 4, к. 280

E-mail: o.l.faizova@ust.edu.ua

Телефон: О95-872-3758



Історія кафедри нерозривно пов'язана з історією Нікопольського факультету (див. за посиланням). За час існування кафедрою було підготовлено не одну сотню фахівців з менеджменту та економіки, що успішно працюють на підприємствах гірничо-металургійного комплексу в мм. Нікополь, Марганець, Покров, Дніпро а також в інших містах, в т.ч. в далеко за межами України.

                        

Серед традиційних партнерів Нікопольського факультету та його кафедр - найбільші підприємства Нікопольщини, такі як Нікопольський завод феросплавів, низка підприємств трубної галузі (Інтерпайп, Сентравіс, Титан-Україна, Трубосталь і багато інших), Покровський і Марганецький ГЗК. З цими підприємствами факультетом укладені договори про співробітництво (соціальне партнерство), що передбачають взаємовигідну співрацю з усіх напрямків, що стосуються підготовки кваліфікованих фахівців.

Кадровий потенціал кафедри дозволяє забезпечити підготовку кваліфікованих фахівців за сучасними освітніми програмами в галузі менеджменту та економіки, а також викладання низки обов'язкових та вибіркових компонент освітніх програм з інженерних напрямів (136 Металургія, 133 Технологія машинобудування та ін.). 

Викладачі кафедри використовують в навчальному процесі сучасні технічні засоби і методики навчання (в т.ч. за дистанційною формою). Практично всі дисципліни, що викладаються кафедрою, забезпечені методичними розробками, підручниками і літературою в електронному (цифровому) форматі.

Кафедрою створена проектна група з розробки освітніх програм з менеджменту та економіки, до якої залучені провідні фахівці крупних комерційних та державних структур. В найближчих планах кафедри - започаткування (акредитація) 1-2 освітніх програм за напрямами, що вельми затребувані на сучасному ринку праці та будуть мати певний "попит" як з боку потенційних абітурієнтів, так і з боку роботодавців.