Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0

image image image

   Викладачі кафедра технології машинобудування (ТМ) Українського державного університету науки і технологій з січня 2020 р. є учасниками Спільного європейського проекту країн Європейського Союзу (Бельгія, Швеція, Португалія), України та Грузії «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0».

   В рамках проекту на базі Інституту промислових та бізнес технологій командою компанії Festo Україна на чолі з Євгеном Риженко та Миколою Якимчуком було організовано інтерактивний тематичний семінар з цифровізації та енергозбереження в пневматичних системах, перспективного і інноваційного обладнання для промислової автоматизації, інструментостворення цифрових двійників, програмування контролерів для Індустрії 4.0.

   Серед індустріальних партнерів кафедри ТМ були присутні провідні спеціалісти ДКБ «Південне ім. М. Янгеля», ДП «ВО «Південмаш ім. О. Макарова», ПрАТ « Дніпровський агрегатний завод»  та ін., а також науково-педагогічні працівники університету, студенти і навіть школяри.

   З вітальним словом виступив проректор з наук ...

День відкритих дверей

Запрошуємо усіх бажаючих

на День відкритих дверей

факультету дизайну машин та захисту довкілля ІПБТ УДУНТ, 

що відбудеться 25.11.2023р. з 11:00 в онлайн форматі

 

Ідентифікатор конференції:  758 6258 1307

Код доступу: 2023

Посилання для підключення: https://us04web.zoom.us/j/75862581307?pwd=BVemba81SbRmb8JQViHDZZhuIrZRZY.1

Семінар в рамках проекту Erasmus+

image image image

   В рамках співробітництва з компанією «FESTO» 14 листопада 2023 р. з 10:00 до 16:00 в м. Дніпро на базі кафедри технології машинобудування УДУНТ відбудеться тематичний семінар з ефективного використання стисненого повітря, енергозбереження та цифровізації в пневматичних системах, перспективного і інноваційного обладнання для промислової автоматизації Вашого підприємства.
    Семінар відбудеться в Інституті промислових та бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 4, конференц-зала бібліотеки.
    З питань участі можете звертайтесь: проф. каф. технології машинобудування УДУНТ Анісімов Володимир Миколайович тел.:+38(066)1753740 або електронна пошта: vn7anisimov@ukr.net

 

Зустріч з представниками Державного підприємства «Виробниче обʼєднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова»

3 вересня 2023 р. на базі кафедри технології машинобудування УДУНТ відбулась зустріч викладачів кафедри з представниками Державного підприємства «Виробниче обʼєднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова». Обговорювались питання подальшого співробітництва в науковій сфері а також при підготовці висококваліфікованих кадрів для потреб машинобудівного комплексу Придніпровського регіону.

Спеціальні матеріали, технології і прилади в області медичної інженерії

image

Співробітники кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій  мають досвід у розробці спеціальних матеріалів, технологій і приладів в області медичної інженерії. Повномасштабні бойові дії вимагають невідкладного створення широкої номенклатури вітчизняного обладнання для хірургічної та реабілітаційної медицини. З метою об’єднання зусиль у комплексному  вирішенні означених питань 12 вересня 2023 р. відбувся круглий стіл за участю провідних спеціалістів, підприємців і науковців Одещини та Придніпровʼя. 

У обговоренні взяли участь директор Інституту медичної інженерії Національного університету «Одеська політехніка»д.т.н., професор Прокопович І. В., д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії НУ «Одеська політехніка» Дядюра К.О., д.т.н., професор кафедри інформаційних технологій, проектування і дизайну НУ «Одеська політехніка» Сидоренко І.І., заступниця директора ДУ «Український науково- дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» д.мед.н., професор Бабова І. К., директор науково-виробничого підприємства «РІЧ» (м. Дніпро) Супрун М.В., завідувач кафедри технології машинобудування М Гришин В.С., д.т.н., професор кафедри ТМ Анісімов В.М., к.т.н., доцент кафедри АВП Кузьменко М.Ю. Прийнято рішення про обʼєднання зусиль у вирішенні невідкладних питань медичної інженерії.

 

Розклад занять викладачів кафедри

Шановні студенти!

ТУТ

можете ознайомитись з розкладом занять викладачів кафедри "Технології машинобудування"

В даному файлі також присутні посилання на відповідні Зум-конференції

Вища математика та Вища математика-2

Посилання та коди доступу до курсів «Вища математика» і «Вища математика-2», які викладаються кафедрою економічної інформатики. 

 

1) для груп МБ01-23, ІМ01-23

Дисципліна «Вища математика» 

Посилання: https://classroom.google.com/c/NjIwMjc1NTE2NTE2?cjc=jtlqfo5

Код курсу:   jtlqfo5

Викладач: Моня Андрій Григорович 

 

2) для груп ІМ01-22, ІМ01-22с, МБ01-22 

Дисципліна «Вища математика-2» 

Посилання:  https://classroom.google.com/c/NjIwMjg5MDQwODQy?cjc=ehtjakw

Код курсу:   ehtjakw

Викладач: Моня Андрій Григорович

Початок навчання

Колектив кафедри вітає усіх студентів з початком нового навчального року.

Бажаємо чудового року, відмінного навчання, та гарних оцінок

 

Семінар-тренінг від компанії FESTO Україна

logo_4.jpg

Співробітники кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій з січня 2020 р. приймають участь в реалізації Спільного європейського проекту країн Європейського Союзу (Бельгія, Швеція, Португалія), України та Грузії «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0» (609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP-HEIn4).

В рамках проекту 3-7 липня 2023 р. командою компанії Festo Україна у місті Київ було організовано інтерактивний семінар-тренінг «Lean Management and Industry 4.0 – two Complementary Approaches». З боку УДУНТ в роботі прийняли участь: професор кафедри технології машинобудування Анісімов В.М., доценти кафедри електрометалургії Деревʼянко І.В. та Жадонос О.В., доцент кафедри автоматизації виробничих процесів Маначин І.О., доцент кафедри економічних наук Чернова Н.С.

Військовий облік

До уваги магістрів та бакалаврів денної форми навчання.

Згідно с Постановою КМУ від 30.12.2022 р. в дію введено новий порядок обліку призовників-військовозобов'язаних. 

З новими правилами ви можете ознайомитись за посиланням (додаток до наказу №36):  Наказ №36 від 24.05.2023

День відкритих дверей

Запрошуємо усіх бажаючих

на День відкритих дверей

факультету дизайну машин та захисту довкілля ІПБТ УДУНТ, 

що відбудеться 12.05.2023р. з 11:00 в онлайн форматі

 

Ідентифікатор конференції: 773 5782 0496

Код доступу: 2023

Посилання для підключення:  https://us04web.zoom.us/j/77357820496?pwd=8oORHM3DaPypEjFRTIIWWQVDNoIbO1.1

 

Проведено курс «Робота та програмування верстатів з числових програмним керуванням. Лазерне різання та 3D друк». News icon

logo_4.jpg

З 23 листопада по 22 грудня 2022 р. на базі лабораторії (https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2025/p4704) створеної в рамках реалізації проекту "Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні (HEIn4)" 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP для слухачів Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (за договором з УДУНТ № 040022111500150) проведена серія навчальних занять. Ведучими викладачами кафедри прочитано ряд дисциплін, зокрема:

1)    Основи технології конструкційних матеріалів та машинобудування.

2)    Ескізи та моделі для програмування верстатів з ЧПК.

3)    Основи програмування з ЧПК.

4)    Програмування у програмі MasterCAM.

5)    Симулятор верстата з ЧПК.

6)    Основи 3D друку та лазерного різання.

Обладнання лабораторії Industry 4.0 / HEIn4 дозволило наочно провести практичні роботи для обраних дисциплін та детально розглянути основні принципи роботи та налагодження сучасних верстатів з числових програмним керуванням, ЗD принтерів і лазерного гравіювального устаткування.

 

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

 

Шановні студенти

Вітаємо Вас з початком нового навчального року.

За даним ПОСИЛАННЯМ ви можете знайти усю необхідну інформацію стосовно навчання та контактні дані викладачів

Зі списком викладачів та переліком закріплених за ними дисциплінами наведено ТУТ.

 

Нагадуємо: ви завжди можете знайти усю необхідну інформацію в розділі "Дистанційне навчання" (в нижній частині меню з правого боку)

До уваги абітурієнтів

Запрошуємо на навчання за освітньою програмою "Технологія машинобудування" спеціальністю 131 - Прикладна механіка усіх закінчивших технікум.

На даний момент для вас на денній формі доступні 8 бюджетних та 8 контрактних місць для денної форми навчання, та 5 місць - для заочної формі навчання!

Будемо раді вас бачити у нас!

 

Дипломування 2022

На сторінці кафедри(меню з правої сторони) додано пункт *Дипломування 2022* (ПЕРЕЙТИ)

В даному разділі ви зможете побачити розклад захисту дипломних кваліфікаційних робіт влітку 2022 року, а також бланки/приклади заповнення усіх необхідних сопровідних документів.

 

Захист випускних робіт магістрів

На кафедрі технології машинобудування відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів!

Вітаємо усіх випускників групи ІМ01-16м з успішним захистом кваліфікаційних робіт, а особливо Гошовську Лілію Володимирівну та Грабенко Сергія Ігоровича з отриманням дипломів з відзнакою!

Бажаємо успіхів у роботі та творчої наснаги!

Дистанційне навчання

Шановні студенти!

В період з  23.09.2021 р. по 29.01.2022 р. в НМетАУ

на всіх курсах запроваджено дистанційне навчання.

Інформація розміщена в розділі «Дистанційне навчання».

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

16 вересня 2021 року на базі кафедри Технології машинобудування, в рамках проекту «Industry 4.0», у створеній лабораторії «Віртуальне машинобудівне виробництво» було проведено ознайомлювальний семінар зі студентами Дніпропетровського індустріального коледжу та їх викладачами.

В ході семінару співробітники кафедри ознайомили майбутніх абітурієнтів з новітнім обладнанням лабораторії, провели майстер-клас з роботи на лазерному гравері та 3D-принтері. Провели семінар: Індустрія 4.0 - це наступний етап діджіталізаціі виробничих технологій з прискореним впровадженням нових розробок і кібер-фізичних систем, що міняє бізнес-моделі, її концепція застосовується до виробничих процесів у промисловості, але часто її також використовують для виробничих процесів в енергетиці, на транспорті, в інфраструктурі і т.д.

Студенти дуже зацікавились цією темою, деякі проявили бажання індивідуально відвідувати лабораторію в майбутньому. Присутні викладачі коледжу (Мар’єнко Ю.П., Лункіна К.В., Шеремет І.М.) також були приємно здивовані обладнанням та структурою лабораторії і запропонували подальшу співпрацю з кафедрою.