Національна металургійна академія України

Кафедра матеріалознавства ім. Ю.М. Тарана-Жовнира

Погребна Наталія Еміліївна photo

Виконуючий обов'язки завідуючого кафедрою: Погребна Наталія Еміліївна

Контакти:

Адреса Національна металургійна академія України, пр. Гагаріна, 4

E-mail: kaf.material@metal.nmetau.edu.ua

Телефон: (056) 746-30-82   

 

 

КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ. ЛАСКАВО ПРОСИМО! ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ 

 

 

 

Кафедра Матеріалознавства ім. Ю.М. Тарана-Жовніра заснована  у 1931 році   в Національній металургійній академії України (НМетАУ) і випускає  бакалаврів і магістрів за фахом 132-Матеріалознавство.

 Високий рівень підготовки фахівців підтверджений державною акредитацією спеціальності.

 Навчальний процес ведуть 5 докторів наук і 8 кандидатів наук, включаючи провідних фахівців в Україні в галузі матеріалознавства та металознавства.

 Наукова робота на кафедрі спрямована на вдосконалення відомих матеріалів, керування їх властивостями і створення якісно нових матеріалів. 

Співробітники кафедри мають понад 100 патентів і понад 1000 наукових публікацій в області розробки нових матеріалів з унікальним комплексом властивостей.  Кращі студенти залучаються до наукових досліджень, результати яких публікуються у співавторстві зі студентами.

 

  Випускники-бакалаври та магістри кафедри отримують поглиблені знання в наступних професійних областях:

 

- розробка нових принципів створення наноматеріалів, матеріалів, що мають заданий комплекс властивостей, в тому числі для експлуатації в екстремальних умовах;

 - розробка нових і вдосконалення існуючих методів фазового, структурного і фізико-хімічного аналізів матеріалів;

 - визначення механізмів різних впливів на структурний стан матеріалів і розробка на цій основі нових принципів і методик їх випробувань, що забезпечують надійне прогнозування працездатності конструкцій;

 - експертні функції з матеріалознавства при вирішенні невідповідностей у виробництві і експлуатації, в системі правоохоронних органів і митниці.

 

 

Вчимося разом творити майбутнє!!

 

Контактні телефони:  (056) 746-30-82, (8056) 3748-266,  в.о. завідувача кафедри Матеріалознавства, к.т.н., професор Погребна Наталія Еміліївна