UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Кафедра термічної обробки металів ім. К.Ф.Стародубова

Дейнеко Леонід Миколайович photo

Завідувач кафедри: Дейнеко Леонід Миколайович

Контакти:

Адреса пр.Гагаріна,4, Дніпропетровськ, Україна, 49600

E-mail: leonid_deyneko@i.ua

Телефон: (+38 0562) 46-24-53; 3748-052Кафедра термічної обробки металів була створена в 1931 р. як профілююча для підготовки інженерів-металургів за спеціальністю "Металознавство та термічна обробка металів".

Становлення та развиток кафедри пов'язані з іменами видатних українських вчених зі світовими іменами: академіков В.Н.Свєчнікова, В.Н.Гріднєва, К.Ф.Стародубова та ін.

За минулі роки кафедра підготувала понад 4600 інженерів-термістів, 6 докторів технічних наук, понад 100 кандидатів технічних наук, які успішно працюють на металургійних заводах, у НДІ, вузах I-IV ступеня акредитації, на багатьох підприємствах і в організаціях України, стран СНД, у країнах далекого зарубіжжя (США, Германії, Канаді, Франції, Італії, Ізраїлі та ін.).

На цей час кафедра готує:

-- бакалаврів в галузі знань 13 - "Механічна інженерія" за спеціальністю "Матеріалознавство" (код 6.132), а також магистрів за спеціальністю "Термічна обробка металів" (код  8.132);

--форми навчання: денна та заочна;

-- докторів і кандидатів технічних наук у докторантурі та аспірантурі (стаціонарній та заочній) за спеціальністю 051601 - "Металознавство та термічна обробка металів", у тому числі за двобічною формою навчання у провідних вузах далекого зарубіжжя.

У процесі навчання в академії студенти-термісти постійно приймають участь у конкурсах різних рівнів на кращу студентську наукову роботу та завжди видобувають призові місця, дипломи, премії. Це обумовлено у значній мірі тим, що на кафедрі проводять науково-дослідні роботи за різними напрямами, до виконання яких залучаються і студенти.

Кафедра має у своєму розпорядженні предметну аудиторію, оснащену сучасними технічними засобами навчання, комп'ютерний клас, лабораторії термічної обробки, світової та електронної мікроскопії, рентгеноструктурного аналізу, випробувань металевих сплавів і матеріалів (свідоцтво про атестацію N ПЧ-140/2005 від 10.11.05).facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Про спеціальність

Історія

Абітурієнтам

Наукова діяльність

Семінар "Heat Treatment Simulations in QForm"

Акредитація 132 магістр

Стипендіальна програма CENTRAVIS

Комерційні пропозиції

Акредитація 132 бакалавр

Предметна аудиторія ім.С.В.Атанасова CENTRAVIS

Передзахист випускних робіт бакалаврів на ПАТ ЭВРАЗ_ДМЗ

Освітнi програми