UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Кафедра інтелектуальної власності та управління проектами

Корогод Наталія Петрівна photo

Завідувач кафедрою: Корогод Наталія Петрівна

Контакти:

Адреса Кафедра інтелектуальної власності (к. 341, 342, 309), Гуманітарний факультет, НМетАУ, пр.Гагаріна 4, Дніпропетровськ 49600, Україна

E-mail: kaf.is@metal.nmetau.edu.ua

Телефон: 47-42-15Кафедра Інтелектуальної власності (ІВ) утворилася в результаті реорганізації кафедри Основ творчості, інноватики та інтелектуалізації у 2008 році та продовжує випускати спеціалістів і магістрів зі спеціальності специфічних категорій Інтелектуальна власність за денною та заочною формами навчання (на базі бакалаврату). Навчаючись за цією спеціальністю, студенти отримують знання та навички, необхідні для вирішення питань правової охорони, економічних проблем, комерціалізації та захисту прав ІВ. Зміст навчальних дисциплін включає: авторське і суміжне право, право промислової власності та їх захист, економіку ІВ, набуття прав, маркетинг ІВ, патентно-інформаційні дослідження, управління ІВ та ін.

Крім того, викладачами кафедри проводяться навчальні зайняття для студентів 3-4 -х курсів інших спеціальностей, для яких викладаються дисципліни: Патентознавство, Патентознавство та авторське право, Правові основи інтелектуальної власності та патентознавство. Для студентів 5-х курсів (магістрів і спеціалістів всіх спеціальностей) викладається дисципліна: Інтелектуальна власність.

В сучасних умовах розвитку міжнародної економічної інтеграції, об'єкти права ІВ, такі як винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки, ноу-хау, комп'ютерні програми, твори літератури та мистецтва тощо, - забезпечують конкурентноздатність і додатковий прибуток підприємству. Основним джерелом успіху стає сукупність знань, якими володіє підприємство чи організація, так званий інтелектуальний капітал, головною складовою якого є ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ. Саме тому, спеціальність ІВ набуває все більшої актуальності. Попит на фахівців у сфері ІВ стрімко зростає. Сьогодні кожен творець, автор об'єктів ІВ повинен вміти захистити результати своєї творчої діяльності та знати механізм їх комерціалізації як особливого виду продукту (послуги).

Випускники спеціальності ІВ підготовлені для всіх галузей, в яких працюють підприємства та організації. Вони можуть займати первинну посаду фахівця з питань ІВ, менеджера - маркетолога та інші посади, пов язані з діяльністю у сфері ІВ.

Контакти:

Зав.каф. Н.П.Корогод: 47-42-15

тел. кафедри: 066-728-62-07.

e-mail: kaf.is@metal.nmetau.edu.uafacebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Рейтинг кафедри

Міжнародний науково-практичний семінар

Навчальний процес

Наукова діяльність

Випускники

Абітурієнтам

Підтвердження статусу національного закладу вищої освіти

Завдання для самостійного опрацювання під час дистанційного навчання

Освітнi програми

Акредитація спеціальності "Інтелектуальна власність"