Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Бакалавр

Кафедра покриттів, композиційних матеріалів і захисту металів  здійснює підготовку за спеціальностями:

 

1. Перший (бакалаврький рівень освіти):

 

             -  132-Матеріалознавство,

        освітньо-професійна програма «Матеріалознавство»

 

            Навчальний план 132 - Матеріалознавство, ОПП ""Матеріалознавство"

 

 

Інтегровані навчальні плани 132 - Матеріалознавство, ОПП "Матеріалознавство"

 

1. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста за ОПП «Контроль якості металів та зварних з’єднань» , який видано «Фаховим коледжем зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона»

2. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста за ОПП «Зварювальне виробництво» , який видано «Фаховим коледжем зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона»


3. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста, який видано «Дніпровським державним політехнікумом»


4. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста , який видано «Фаховим коледжем ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара»


5. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста, який видано «Дніпропетровським монтажним технікумом»


6. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста , який видано «Дніпропетровським педагогічним училищем»


7. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста, який видано «Новомосковським технікумом Національної металургійної академії України»


8. Інтегрований начальний план за базі диплома молодшого спеціаліста , за ОПП «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів» який видано «Фаховим коледжем ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара»

 

 

         -  136-Металургія,  

        освітньо-професійна програма «Технології та обладнання обробки металів тиском»;

 Вгору: Освітнi програми