UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Спеціальність "Переклад" - запорука успішного майбутнього

 

Студенти, що навчаються за спеціальністю “Переклад”, отримують поглиблену підготовку з першої (англійської) і другої (німецької) іноземних мов, а також опановують навчальні дисципліни психолого-педагогічного циклу. Їх професійні знання дозволяють здійснювати письмовий переклад з рідної мови іноземною та з іноземної рідною технічних, соціально-економічних, науково-популярних, ділових текстів, усний послідовний та синхронний переклад при обслуговуванні ділових переговорів, зустрічей, виставок, ярмарків тощо. Вони володіють навичками діловодства та вміннями готувати ділову кореспонденцію іноземними мовами (листи, телеграми, телекси, факси), а також прийомами автоматизованого перекладу та  редагування текстів. Випускники можуть працювати в ринкових і державних структурах з метою виконання функціональних обов'язків перекладача, консультанта, дилера, менеджера по зв'язкам з громадськістю в управлінських організаціях, виробничих, комерційних підприємствах та фірмах, в інформаційних та рекламних агентствах, в установах, пов'язаних з комунікативно-інформаційною діяльністю тощо. Вони можуть також працювати в офісі фірми, підприємства, виконуючи функціональні обов'язки менеджера по зв'язкам з громадськістю, який забезпечує функціонування цих зв'язків на усіх рівнях співробітництва; аналітичним оглядачем певної сфери соціально-економічного життя, а також займати посади в установах, пов'язаних з комунікативно-інформаційною діяльністю. Крім того, студенти  проходять спецкурси філологічного спрямування як з першої, так і з другої іноземної мови, поглиблюють свою філологічну підготовку.

 

Студенти-переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017 / 2018 н. р. із навчальної дисципліни «Англійська мова»

І місце

Носов Микита Сергійович (АП-01-17)

ІІ місце

Лисенко Дмитро Володимирович (КН-01-16-01)

Раєвський Нікіта Вячеславович (АВ-01-17)

ІІІ місце

 Ващонок Богдан Володимирович (ІМ-01-17)

Ознакомительная экскурсия на завод "Интрепайп-Сталь" News icon

5 декабря 2017г. инициативная группа студентов 4 курса специальность "Технический перевод" посетила завод "Интерпайп-Сталь" с ознакомительной экскурсией

Грант для аспирантов из Украины

Уважаемые коллеги!

Вся информация, предоставленная международным отделом находится у Синицкой Е,В,

"Так закаляются звезды" News icon

Поздравляем с успешным выступлением на фестивале наших студентов-переводчиков:

 

Дану Жукову  ФИ-01-10

Соню Баженову ФИ-01-10

Дашу Ковтун ФИ-02-13

Станиславу Олейник ФИ-03-13

Владу Полукарову ФИ-02-14

Студенты пятого курса (ТПП-07-1,2) посетили завод "Днепросталь"

В феврале персонал завода "Днепросталь" провел ознакомительную экскурсию для студентов пятого курса НМетАУ (специальность "Перевод") в рамках дисциплины "Производство металлов, обработка металлов, машиностроение".

На прошлой неделе состоялось очередное заседание английского клуба!

В теплой и дружеской атмосфере студенты младших курсов обсуждали национальные обычаи и традиции проведения народного праздника "Масляница"

Абитуриентам!

18 февраля в 11:00 (актовый зал)

"День открытых дверей" гуманитарного факультета

Интенсивный курс иностранного языка для магистров

С 19.04 начинается набор на интенсивный курс подготовки по иностранному языку для тех, кто желает учится в магистратуре. Дополнительную информацию можно получить на кафедре перевода и иностранных языков (аудитория 422, Нижегородова Лидия Григорьевна)

Мир без границ News icon

Апрелевское заседание англоязычного клуба для абитуриентов и выпускников школ.

Заседание англоязычного клуба

Кафедра перевода и иностранных языков проводит заседание англоязычного клуба. Тема дискуссии "Субкультуры. За и против".

Приглашаем студентов на курсы английского языка

Предлагаем обучение на курсах английского языка и немецкого языка.


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Визитка

Специальности

Сотрудники

Новости

Научная деятельность

Из истории кафедры

Internet ресурсы для переводчика

Фотоальбом

Учебная деятельность

Дисциплины