Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Візит до обласної наукової бібліотеки

У середу життя студентів НМетАУ проходить не за традиційним розкладом, оскільки цей день звільнили від лекцій і практичних занять для творчої самостійної роботи студентів. Таким чином, вони мають можливість зустрітися зі своїми викладачами на консультаціях та індивідуально обговорити усі питання, які їх цікавлять щодо навчального процесу і не тільки. Такі зустрічі відбуваються не лише у стінах академії, а й, наприклад, у науковій бібліотеці міста. Якщо студентам цікаво розширити коло своїх інтересів, досвідчені викладачі кафедри перекладу та іноземних мов завжди дадуть слушну пораду.

  

Так, наприклад, Дмитро Перебийніс, студент 4-го курсу спеціальності «Філологія», хоче у майбутньому навчати дітей англійській мові. За сучасними методичними порадами Дмитро та його викладач Олександра Миргородська завітали до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки та ознайомились із сучасними підручниками англійської мови для дітей-початківців.

На фото Дмитро переглядає один із методичних альбомів із фондів відділу іноземної літератури обласної наукової бібліотеки на пр. Яворницького 18.

 

  

Дмитро у захваті від різноманітних навчальних матеріалів з англійської мови для дітей молодшого віку, що додає йому натхнення у досягненні своєї мрії.

Інформаційні повідомлення


Кафедра перекладу та іноземних мов