Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

20 – 21 жовтня у дистанційному форматі з використанням середовища Zoom відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Консорціуми університетів: забезпечення сталого розвитку закладів вищої освіти України та їхньої конкурентоспроможності”. Участь у конференції прийняло близько тридцяти закладів вищої освіти, академічних інститутів, фахових коледжів. Національна металургійна академія України була представлена 8 доповідями.

Інформаційні повідомлення 30.10.2020

Ред. новин

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus