Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

ПРО ДОСЯГНЕННЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

04-05 червня 2020 року на базі кафедри підприємництва і торгівлі Одеського національного політехнічного університету було проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

На конкурс дипломних робіт освітнього ступеню «магістр» було надіслано 146 робіт та освітнього ступеню «бакалавр» 23 роботи з 54 закладів вищої освіти з 24 міст усіх регіонів України.

Журі із 25 представників 18 ЗВО (12 міст України) визначило переможців.

Вітаємо переможців-магістрів кафедри економіки та підприємництва ім.Т.Г.Беня та їх керівників:

Матящук С.В. (ЕП 01-14 М). Диплом III ступеня. Керівник проф. Довбня С. Б.

Бодня Д.А. (ЕП 01-14 М). Грамота у номінації «За формування цілісної концепції досліджуваної проблеми». Керівник доц. Гулик Т.В.

Гаюн Є. О. (ЕП 901-13-М). Грамота у номінації «За наявність змістовної дискусії». Керівник доц. Письменна О.О.

Інформаційні повідомлення 08.07.2020

Кафедра економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus