Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Всесвітній день студентського спорту!

20 вересня в усьому світі відзначають День студентського спорту! В один час у всіх містах світу проходить спортивне свято: проводиться масовий флеш-моб, нагороджуються кращі Вузи і кращі студенти.
       У Дніпрі це свято традиційно проводилось на площі перед Палацом студентів в Парку ім.Т.Г.Шевченко. Активну участь у ньому взяли студенти нашої академії. Відмінне проведення флеш-мобу по вистрибуванню із присіду вгору завершилося змаганням з віджимання від підлоги у юнаків та дівчат. Другий рік поспіль чемпіоном міста серед студентів став студент групи МН-17 Олександр  Гаврилюк!
       Тим часом в місті Полтава на спортивній базі Полтавського технічного університету йшло Всеукраїнське свято студентів, де нагороджувалися переможці та призери Універсіади 2018-2019 р.р.  Приємно відзначити відмінний виступ студентів-спортсменів Національної металургійної академії України, якi зайняли підсумкове III місце у Всеукраїнському заліку 14-ої Літньої Універсіади України з нагородженням Почесною грамотою та Кубком!
       Вітаємо нашу академію, кафедру фізичного виховання і спортивний клуб академії з цим успіхом!

Інформаційні повідомлення 21.09.2019

Фізичного виховання