UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Обрання декана News icon

1 листопада 2018 року на Вченій раді факультету відбулися вибори декана гуманітарного факультету. Члени Вченої ради, завідуючі кафедр, перший проректор В.П. Іващенко висловили підтримку Л.М. Клімашевському, подякувавши йому за попередні роки роботи на посаді декана. Таким чином, за підсумками таємного голосування новим деканом став Леонід Михайлович Клімашевський. Колектив факультету вітає новообраного декана і бажає здоров"я, успіхів та досягнень у роботі!

Конференція

26-27 жовтня 2018 року в палаці студентів ДНУ імені О. Гончара відбулася II Всеукраїнська наукова конференція «Освіта і наука в умовах глобальних трансформацій». Конференція присвячена 100-річчю заснування університету. В роботі конференції взяли участь науковці гуманітарного факультету НМетАУ. Канд. іст. н., доцент Савченко С.В. («Науковий атеїзм як методологія дослідженн6я церковної історії ХIХ – початку ХХ ст.»), канд. філол. н, доцент Ткач Л.М. і канд. іст. н., доцент Британ В.Т. («Роль ДМЕТІ-НМЕТАУ в розвитку металургійної освіти, науки, технічного прогресу в галузі»), ст. викл. Савич А.В. («Ступінь та індекс сучасної цивілізації крізь призму екологічної парадигми»), канд. філол. н., доц. кафедри Пасько Г.М. («Linguistic means of internet memes creation»).

Тези виступів опубліковані в науковому збірнику конференції:

https://www.twirpx.com/file/2656731/   (1 частина)

https://www.twirpx.com/file/2656734/   (2 частина)

 

Вітаємо Решетілову Оксану Михайлівну із захистом!

Деканат гуманітарного факультету вітає Решетілову Оксану Михайлівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Учитель Інну Борисівну!

Керівництво гуманітарного факультету та колеги щиро вітають Учитель Інну Борисівну, викладача кафедри інженерної педагогіки з присвоєнням наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Бажаємо подальших творчих успіхів та досягнень!

Олімпіада з документознавства та інформаційної діяльності в Одесі News icon

Деканат гуманітарного факультету вітає студентку-документознавця Анастасію Максименко з 2-м місцем на Всеукраїнській Олімпіаді з документознавства та інформаційної діяльності, що проходила в Одеському національному політехнічному університеті.

Гуманітарному факультету 20 років News icon

Гуманітарному факультету 20 років.

 У 2012 р. виповнюється 20 років з часу відкриття гуманітарного факультету в Національній металургійній академії України. Поява такого структурного підрозділу у вищому навчальному закладі технічного профілю було продиктовано умовами того часу.

Деканат гуманітарного факультету допомагає відрахованим студентам і учням технікумів продовжити навчання у Національній металургійній академії України. Вирішенням всіх питань займається декан Клімашевський Леонід Михайлович.

Деканат гуманітарного факультету допомагає відрахованим студентам і учням технікумів продовжити навчання у Національній металургійній академії України.Вирішенням всіх питань займається декан Клімашевський Леонід Михайлович. До нього особисто Ви можете звернутись за тел. 47-43-44.


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація

Вчена Рада факультету

Життя факультету на фото